Wpis z mikrobloga

Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. Bo mam babkę od matmy, jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić, no i bynajmniej nawet największych głąbów nauczy. Jedna laska nie wytrzymała psychicznie i nasłała uwagę na szkole, babka na zwolnieniu lekarskim, mogą ją ze szkoły wywalić, najgorsze jest to że jej mąż jest dyrektorem, uczy fizyki i w ogóle mega w porządku gościu, a ja jestem w 3 klasie, i też nie chciałbym żeby ją wywalali, bo ktoś se nie daje rady, bez niej szkoła już nie będzie taka sama... #inba #szkola #techbaza #tvn #uwaga i wołam #faktytvn może się wypowiedzą @FaktyTVN
maximus481 - Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. B...

źródło: comment_inWKJAsMy8JsJtwHGo494EfR4EebONoc.jpg

Pobierz
  • 178
@maximus481: U mnie w licbazie była stara nauczycielka od chemii, prawdziwa kosa. Najniższą oceną u niej była jedynka z pięcioma wykrzyknikami. Umiała wytłumaczyć i nauczyć nawet największego debila. Ale też wymagała. Tylko nikomu nie przyszło na myśl, żeby zgłaszać ją do kuratorium czy do telewizji. Każdy wiedział, że ma się uczyć i to robił. A jak odeszła na emeryturę i przyszła za nią nowa, młoda siksa, to każdy chciał, żeby wróciła.