Wpis z mikrobloga

  • 17
Ostatnio w celach socjalizacji postanowiłem wyjść do ludzi i pochodzić po mieście. Wczoraj i dziś wyszedłem i odwiedziłem jakieś galerie połaziłem po licznie uczęszczanych przez ludzi miejscach. To nie ma najmniejszego sensu :|
Chodząc między ludźmi dopiero widzi się swoje s----------e. Nie potrafię odnaleźć się między ludźmi, a co dopiero zagadać do jakiejś dziewczyny, chociaż to nie było głównym celem. Takie dalsze życie nie ma najmniejszego sensu. Wszystko jest nudne, męczące, szare i smutne.
Nie ma sensu dalsze wychodzenie. Znowu będę się ograniczał do szwędania między ludźmi bez najmniejszego celu. Ehh życie ty bulwo.
Musiałem gdzieś to z siebie wyrzucić.

#przegryw #tfwnogf #smiercwsamotnoscidlamnie #gorzkiezale
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Jest jakieś ale tam rozwijają znajomość języka programowania, którego jeszcze nie znam i jest ono przeznaczone głównie dla starszych roczników.
  • Odpowiedz
@luuzik: naprawdę studiujesz informatykę i nie masz pracy? no, pewnie to zależy który rok. mieszkasz w akademiku? powiedz kolegom z pokoju "ej chłopaki idziemy na p--o", jak nie to spytaj osoby z pokoju obok (mam nadzieję że ich znasz), język się rozwiąże, swobodnie pogadacie i pośmiejecie się. lepsze to niż samotne oglądanie obcych dziewczyn w miejscach publicznych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aztek2201: Pierwszy rok, nie ma bardzo czasu na pracę. W pokoju mieszkam z jeszcze gorszym przegrywem. Musiałbym być nieźle otwarty by ot tak przejść się do ludzi w sąsiednim pokoju. Masz rację, że to nie był najlepszy pomysł z tą galerią.
  • Odpowiedz
@luuzik: ok, pierwszy rok to rozumiem że możesz być bez pracy, ale za parę lat nie będzie ci cię chciało kończyć studiów bo już będziesz zarabiał kokosy u poznasz sporo osób w pracy (szkoda tylko, że praca informatyka nie wymaga wiele kontaktu z innymi).
a to słuchaj, pójdź do typków z pokoju i pożycz coś od nich (mąkę, patelnię, cokolwiek), a jak pójdziesz oddać to kup po piwie, pójdź do
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Zawsze wszystko wygląda spoko jak się o tym gada, w rzeczywistości trzeba jednak być wygadanym i bardzo towarzyskim.
Albo podchodzę do wszystkiego zbyt sceptycznie albo zdaje sobie sprawę z tego jakie są realia. J----a blokada w psychice -_-
  • Odpowiedz