Wpis z mikrobloga

  • 17
Ostatnio w celach socjalizacji postanowiłem wyjść do ludzi i pochodzić po mieście. Wczoraj i dziś wyszedłem i odwiedziłem jakieś galerie połaziłem po licznie uczęszczanych przez ludzi miejscach. To nie ma najmniejszego sensu :|
Chodząc między ludźmi dopiero widzi się swoje s----------e. Nie potrafię odnaleźć się między ludźmi, a co dopiero zagadać do jakiejś dziewczyny, chociaż to nie było głównym celem. Takie dalsze życie nie ma najmniejszego sensu. Wszystko jest nudne, męczące, szare i smutne.
Nie ma sensu dalsze wychodzenie. Znowu będę się ograniczał do szwędania między ludźmi bez najmniejszego celu. Ehh życie ty bulwo.
Musiałem gdzieś to z siebie wyrzucić.

#przegryw #tfwnogf #smiercwsamotnoscidlamnie #gorzkiezale
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luuzik: Chodzisz, chodzisz i nic nie wychodzisz. Weź książkę i idź do parku. Posiedzisz, poczytasz, poobserwujesz ludzi. Przy odrobinie szczęścia ktoś się do Ciebie dosiądzie. Gdy nabierzesz pewności siebie to Ty możesz się dosiadać. Poza tym będziesz miał o czym rozmawiać (o tym co czytasz) w razie 'w'.
  • Odpowiedz
Nie potrafię odnaleźć się między ludźmi, a co dopiero zagadać do jakiejś dziewczyny, chociaż to nie było głównym celem.


@luuzik: ale wiesz że nawet jak do jakiejś zagadasz i ją wyrwiesz to niczego to nie zmieni w Twoim s----------u, po prostu będziesz nadal s---------y, tyle że z dziewczyną? Przy czym jak tylko by odeszła to Twój stan by się pogłębił.

Napraw najpierw siebie i pożyj dla siebie a potem bierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xetrov: Wiem dlatego napisałem, że to nie było głównym celem. Zdaję sobie sprawę, że do znalezienia dziewczyny jeszcze długa droga ale muszę od czegoś zacząć. Po prostu nie mam pomysłu w jaki sposób poukładać sobie życie, poprawić niską samoocenę, znaleźć zajnteresowania. Staram się chwytać różnych pomysłów.
Dodatkowo najśmieszniejsze jest to że właśnie nie umiem żyć dla siebie. Resztki radości sprawia mi jedynie przebywanie w towarzystwie znajomych. Tak to jest jak
  • Odpowiedz
@luuzik: no to dobrze, zaskakująco wielu ludzi myśli że jak znajdzie sobie dziewczynę (choćby na takim samym poziomie s----------a co oni - tak, one też tak miewają) to nagle magicznie zostanie wygrywami. Już jesteś lepszy od nich czyli nie taki przegryw z Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luuzik: nie każdy jest stworzony do bycia społecznym rekinem, no ale ja się na tym nie znam. Może lepiej by Ci było np. kleić coś w Arduino w zaciszu piwnicy niż masowo zaczepiać ludzi na ulicy, wcale nie musisz od razu się tak socjalizować żeby byc wygrywem. Poradzisz sobie z samooceną to i lepiej będzie Ci szło w relacjach międzyludzkich, no ale tak jak pisałem nie znam się na tym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BojtaS: Tak sobie patrzyłem i nawet zainteresował mnie wolontariat w warszawskim hospicjum społecznym. Fajnie by było jeszcze kogoś ogarnąć kto był w wolontariacie by mieć pogląd jak to wygląda.
  • Odpowiedz
@luuzik: nie warto. Lepiej iść i spróbować czegoś zupełnie nowego. Najwyżej nie spodoba ci się to. I to będzie największa lekcja jaka ci pomoże wyjść z przegrywu.
  • Odpowiedz
@luuzik: nie warto szukać informacji jak będzie. Wejdź sobie na takie gowork i zobacz opinie. Pójdziesz do takiej pracy i okazuje się, że jest spoko. Dlatego nie ma co sobie wyrabiać opinii w oparciu o cudzą opinie. Wolontariat w takim miejscu to coś nowego dla ciebie zgadza się?
  • Odpowiedz
@luuzik: na bank miałeś kontakt z ludźmi chorymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) przede wszystkim idź i zobacz jak to wygląda bylebyś za dużo o tym nie myślał.
  • Odpowiedz