Wpis z mikrobloga

@hypation: bardzo mi to przypomina sytuację u Kitajców, gdzie na 100 lasek przypada o 25 chlopa więcej.
Doprowadziło to do tego, że panienki, nawet średniej urody, mają wymagania jak dla księciów. Daj to, daj tamto, ja nie będę, bo nie muszę, ty płać, a jak nie masz to #!$%@? rogaczu, i tak cię zdradzałam męska dziffko.
Współczuję młodemu pokoleniu... Mają napraedę #!$%@?.
Widzę wszak, że rozwija się u nas to, co
Pobierz SPGM1903 - @hypation: bardzo mi to przypomina sytuację u Kitajców, gdzie na 100 lasek...
źródło: comment_rb1DkgIAVodVIPmd5AKUCl8IWcuXdclx.jpg
@hypation: Nie kumam powodu takiej oburzonej reakcji. To dlatego, że jakaś panna chce zarabiać dupą bo to widocznie najlepsze co ma do zaoferowania? Czy dlatego, że duże pieniądze? W tej branży nie jest to jakaś kwota z kosmosu.
@vasil: brzydzę sie takimi podludźmi. Mam ciekawsze opcje. Chociaż bzykalem swego czasu taka lale co miała 40 letniego kolesia. Zrobił jęk cycki ,utrzymywał, mieszkała z nim a ja ja stukalem. Na końcu jak sie dowiedział to ja #!$%@? z mieszkania :). Odrobina sprawiedliwości:). Podobno nie byłem jedyny...
. Ale kiedy facetom puszczą hamulce pod wezbraną kopułą frustracji i upokorzeń, to nie mam pojęcia jak straszne będą skutki...

@SPGM1903: pamietaj, ze jest też rzesza, która idzie na łatwize i placi utrzymuje suki