Wpis z mikrobloga

Po ostatnim moim wpisie, który miał tylko i wyłącznie służyć jako mój prywatny wentyl bezpieczeństwa, spotkał się z waszym ogromnym odzewem. Wsparcie które dostałem w komentarzach i na pw mnie szczerze zaskoczyło.


Nie miałem okazji podziękować, jak się pewnie domyślacie ostatnie 3 tygodnie były mega eksploatujące :).

Jednak czuje się w obowiązku poza podziękowaniem powiedzieć co tam u nas.

Teraz będzie małe #chwalesie
Młody rozwija się poprawnie, od 2 tygodni oddycha zupełnie samodzielnie, wciąga mleko matki już bez sondy i rośnie. Na liczniku mamy już prawie 1500g.
Jeszcze 300g i wyjdzie z inkubatora i 500g do wyjścia do domu!
Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, oczywiście dalej to wcześniak urodzony 10 tygodni przed czasem więc czeka nas jeszcze sporo pracy.

Ojcostwo jest zajebiste, serio.

()

Wołam plusujących ostatni wpis, jak kogoś pominąłem sorry.

Jeszcze raz dzięki
  • 28
@krzych0: Ojciec wcześniaka 35 tydzień here. Co prawda w szpitalu byliśmy tylko 9 dni, ale to był bardzo ciężki okres. Moja uparła się, żeby małemu podawać tylko jej mleko. A że po 3 dniach wypisali ją do domu to regularnie odciągała mleko a ja dowoziłem, nawet po nocach. Byle tylko junior dostał co najlepsze. Wytrwałości wam życzę! :)

Jeśli mały ma wszystkie układy bez problemu, je samodzielnie i oddycha bez problemów