Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom, które mogą fajnie wyglądać. Nie dziwię się takim, że lubią chodzić na zakupy i przepieprzaja majatki na duperele... Ja nie cierpię chodzić na zakupy i przymierzać, bo i tak w niczym nie wyglądam dobrze. Taka żeńska stuleja ze mnie. Też bym chciala tak jak inne dziewczyny słyszec komplementy być adorowana, zapraszana na randki... Ale ja nawet nie zasługuje na to zeby faceci byli dla mnie mili. Całe życie jestem takim popychadłem :( I tak dobrze, że juz gimbe skonczyłam, to chociaż nikt sie ze mnie nie naśmiewa. Znam wiele dziewczyn, które są mocno #logikarozowychpaskow, nie szanują ludzi ale są uwielbiane bo są ładne. Faceci nawet co najgorsze nie widzą jakie one są. Myślą, że to aniołki i zawsze trzymają ich stronę... A ja nie jestem żadnym ideałem ani nic, ale nikomu krzywdy nie robię, jestem ambitna, staram się a i tak na nic dobrego nie zasługuje... Też widzę jak takie dziewczyny są doceniane. Taka ledwo liźnie jakiś temat i już jest podziwiana, faceci jej słuchają. Ja mogę być ekspertką a i tak każdy ma mnie w nosie. Takie życie :/ Jak jesteś ładna to wygrałąś życie. Możesz byc nawet głupia i nie mieć nic do pwiedzenia, bo i tak znajdziesz sponsora

#gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz sokytsinolop - #AnonimoweMirkoWyznania 
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stra...
źródło: comment_DOGCMClY0CQNP3ZXvBCJhS10qLzIkAMR.jpg
  • 118
mam wrażenie że mimo tej całej cyfryzacji i rozwoju transportu coraz bardziej ludzie oddalaja sie od siebie i coraz cieżej jest znaleść sobie partnera. Kiedyś ludzie musieli sie odezwać do kogoś bo inaczej byli sami. Teraz sa internety i ludzie przestaja zauważać że nie maja nikogo
@pan_sting: mi się wydaje, że to magia internetu i telewizji. Zacznij się przyglądać ludziom na ulicy i później spójrz na tą laskę, jest zupełnie przeciętna, włosy ma np. przepiękne, makijaż mocno nie dopasowany - zero brwi i ciemny, przez co osadza jej oczy jeszcze głębiej. W internecie każdy surowej ocenia - bo porównujemy do zdjęć modelek, aktorek, ludzi, którzy są 9/10. Jasne, że pani ze zdjęcia piękna nie jest, ale wydaje
@sokytsinolop: to pokaż cycki na wykopie, atencja podskoczy o 100%. Jesteś jeszcze młoda i panikujesz, a prawda jest taka, że faceci to nieskomplikowane istoty. Ubieraj się ładnie, flirtuj i kiedyś ci się trafi jakiś amant. Jak nie wierzysz to jako przykład podam koleżankę: dosyć ładna, ale chorobliwie otyła, podejrzewam, że waży jakieś 120 kg. Chłopaka ma normalnego, przystojnego, bez nadwagi.
@no_i_w_ogle: nie musisz mi tego tlumaczyc ale wiem jak ja ludzie w necie ja odbieraja i im tego raczej nie wytlumaczysz. Prawie nikt nie chcialby sie z nia umowic a szczegolnie ci co twierdzą ze mozna brzydote nadrobic charakterem.