Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom, które mogą fajnie wyglądać. Nie dziwię się takim, że lubią chodzić na zakupy i przepieprzaja majatki na duperele... Ja nie cierpię chodzić na zakupy i przymierzać, bo i tak w niczym nie wyglądam dobrze. Taka żeńska stuleja ze mnie. Też bym chciala tak jak inne dziewczyny słyszec komplementy być adorowana, zapraszana na randki... Ale ja nawet nie zasługuje na to zeby faceci byli dla mnie mili. Całe życie jestem takim popychadłem :( I tak dobrze, że juz gimbe skonczyłam, to chociaż nikt sie ze mnie nie naśmiewa. Znam wiele dziewczyn, które są mocno #logikarozowychpaskow, nie szanują ludzi ale są uwielbiane bo są ładne. Faceci nawet co najgorsze nie widzą jakie one są. Myślą, że to aniołki i zawsze trzymają ich stronę... A ja nie jestem żadnym ideałem ani nic, ale nikomu krzywdy nie robię, jestem ambitna, staram się a i tak na nic dobrego nie zasługuje... Też widzę jak takie dziewczyny są doceniane. Taka ledwo liźnie jakiś temat i już jest podziwiana, faceci jej słuchają. Ja mogę być ekspertką a i tak każdy ma mnie w nosie. Takie życie :/ Jak jesteś ładna to wygrałąś życie. Możesz byc nawet głupia i nie mieć nic do pwiedzenia, bo i tak znajdziesz sponsora

#gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz sokytsinolop - #AnonimoweMirkoWyznania 
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stra...
źródło: comment_DOGCMClY0CQNP3ZXvBCJhS10qLzIkAMR.jpg
  • 118
serio? umowilbys sie z nia, pokazal znajomym bo ma fajny charakter?


@pan_sting: no gdyby serio miała fajny charakter (czyt. zabawna, inteligenta itp itd) to bym sie nie wstydzil z Nią pokazać

no nie wiem...ja znam duuuużo dziewczyn, typowa #logikarozowychpaskow, odwalają non stop jakieś #!$%@? akcje, a jakoś w związkach. Sama nie mogę tego pojąć, ale to fakt.


@Izabela_Wokulska: charakter w sensie (tak jak wyżej :P), bo to że miła,
Ale ja nawet nie zasługuje na to zeby faceci byli dla mnie mili.


@sokytsinolop: serio uważasz, że faceci mają prawo Cię poniżać z powodu wyglądu? nie wiem jak to skomentować.

I tak dobrze, że juz gimbe skonczyłam


@sokytsinolop: trochę się wyjaśniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie wszystkie mniej urodziwe znajome z czasów gimbazjum już się jakoś wyrobiły do tej pory więc myślę, że to kwestia czasu
@sokytsinolop: Jeszcze nie wiecie, o co chodzi eech- po kilku latach obserwacji i dziwienia się odnalazłam sekret, dlaczego laski, które są paszczurami, są sukowate, dziwne, nieciekawe z charakteru itp. mają kogoś, a ktoś jeszcze z boku się przypałęta.


Z tego, co czytam, jesteś w wieku licealnym, więc jeszcze się wyrobisz. Na razie inwestuj w siebie, ćwicz fajny sport, żeby wyrobić figurę, jak masz trądzik idź do dermatologa, problem z zębami-do dentysty
@sokytsinolop: gurwa xD jak jesteś taką mądrą ekspertką to zostań sobie programistą 15k i zrob sobie operacje plastyczne i bedziesz piękna, co za problem? na to wcale nie potrzeba góry hajsu, widziałam zdjecie swojej kolezanki jak miała 20lat, była gruba, brzydka i miała wlosy na jeża, teraz ma 40, wyglada lepiej niż nie jedna 20 latka i wyrywa młodych przystojniaków a to dlatego że o siebie zadbała (także operacjami plastycznymi)