Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom, które mogą fajnie wyglądać. Nie dziwię się takim, że lubią chodzić na zakupy i przepieprzaja majatki na duperele... Ja nie cierpię chodzić na zakupy i przymierzać, bo i tak w niczym nie wyglądam dobrze. Taka żeńska stuleja ze mnie. Też bym chciala tak jak inne dziewczyny słyszec komplementy być adorowana, zapraszana na randki... Ale ja nawet nie zasługuje na to zeby faceci byli dla mnie mili. Całe życie jestem takim popychadłem :( I tak dobrze, że juz gimbe skonczyłam, to chociaż nikt sie ze mnie nie naśmiewa. Znam wiele dziewczyn, które są mocno #logikarozowychpaskow, nie szanują ludzi ale są uwielbiane bo są ładne. Faceci nawet co najgorsze nie widzą jakie one są. Myślą, że to aniołki i zawsze trzymają ich stronę... A ja nie jestem żadnym ideałem ani nic, ale nikomu krzywdy nie robię, jestem ambitna, staram się a i tak na nic dobrego nie zasługuje... Też widzę jak takie dziewczyny są doceniane. Taka ledwo liźnie jakiś temat i już jest podziwiana, faceci jej słuchają. Ja mogę być ekspertką a i tak każdy ma mnie w nosie. Takie życie :/ Jak jesteś ładna to wygrałąś życie. Możesz byc nawet głupia i nie mieć nic do pwiedzenia, bo i tak znajdziesz sponsora

#gorzkiezale #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
sokytsinolop - #AnonimoweMirkoWyznania 
Boże, nienawidzę być brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stra...

źródło: comment_DOGCMClY0CQNP3ZXvBCJhS10qLzIkAMR.jpg

Pobierz
  • 118
@ossj: Nie, jestem nowa w internetach, nie ogarniam mirkowynalazków :) Możesz mnie oświecić, jak to działa i dlaczego widzę niebieski pasek, a czytam różowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cherme:
"Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym."
Na tej stronce możesz napisać posta, który zostanie wrzucony na mikrobloga przez konto tego niebieskiego paska. Wszystkie posty są wrzucane przez to konto stąd zawsze będzie niebieski pasek.
@sokytsinolop: skoro uważasz, że jesteś brzydka to weź się za siebie. Przynajmniej figurą będziesz przyciągać niebieskich, jesteś jeszcze młoda więc nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)