Wpis z mikrobloga

@korbixon: za każdym razem gnije jak to widzę. ze 2 razy tam byłem (oczywiście jak nie było kolejki a ja byłem w pobliżu). tanio i smacznie, ale żeby się tak upodlić i stać w kolejce tyla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@silver_spike:
@korbixon: w Gdańsku kolejki są w weekendy. Nie raz chcieliśmy iść tanlm w sobotę po południu z niebieskim, ale oznaczałoby to 30 min stania w kolejce + 40 oczekiwania na jedzenie. Manekina znałam z Bydgoszczy i w sumie nigdy tam kolejki nie widziałam, ale ostatnio moja koleżanka opowiadała, że zdarzają się takie jak te w Warszawie.

Swoją drogą, polecam ich żurek w chlebie. ( ͡° ͜ʖ ͡
@korbixon: to też kwestia ułożenia lokalu. Na stolik w Mące i Wodzie wieczorem można czekać i godzinę. Tyle że czeka się w środku, przy barze, więc tego tak nie widać.
@ananonim: no właśnie zauważyłem szelki na zdjęciu, jakiś dobry zapaleniec musi z niego być żeby na codzień mieć zamontowane szelki :D. Ciekawe co w silniku ma dłubnięte, bo jakoś nie kojarzę tego auta z żadnego forum.
@czarnes: pamietam jak pierwszy raz byłem w Manekinie. Pierwszy był o Toruniu koło Uniwerku. Jedyny Manekin w Polsce. Trochę żałowałem, że u mnie w Gdańsku go nie ma, bo naleśniki były bardzo dobre, ogromne. Ładnie to wszystko eskalowało. Miło popatrzeć. Acz jak ze wszystkim nie jest to już ten sam Manekin co te ok. 10 lat temu.