Wpis z mikrobloga

Zapewne #byloaledobre.
Kanadyjczyk zaliczył całą 4-letnią inżynierkę informatyczną MIT w rok, na własną rękę nie wychodząc z domu. Egzaminy i projekty.
Uczył się z ogólnie dostępnych książek i materiałów z netu. Jak widać dużo się da, jak się dużo chce.
https://www.scotthyoung.com/blog/myprojects/mit-challenge-2/
#informatyka #mit #nauka #studbaza #komputery #liganauki #ligamozgow #programowanie #gruparatowaniapoziomu #studia #diy
  • 7
@robercik101:
Dobre pytanie. Zalezy też co. Co innego MIT z dobrym labem a co innego ...dziennikarstwo czy prawo.
@w__k:

Poza tym na 4programmers.net powiedzieliby mu, że zmarnował rok, bo nie ma żadnego doświadczenia, zna tylko jakieś czerstwe teorie i ogólnie jest w d... ;)

Bo na 4programmers widocznie siedzą same zjeby i bólduperzy.
Nie dość powiedzieć że gość zrobił 4 lata MIT w rok dla frajdy, równocześnie utrzymując siebie z
@w__k:
Może część znał ale z tego co mówił to większości się uczył od zera.
Zresztą ilu wykopowych (czy niewykopowych) programistów z doświadczeniem zna rachunek całkowy, elektromagnetyzm, elektronikę, mikroekonomię czy nauki biologiczne i chemiczne?
Kanadyjczyk zaliczył całą 4-letnią inżynierkę informatyczną MIT w rok


@zielonek1000: #!$%@?, koleś pewnie jest mega kumaty i ma żelazną dyscyplinę. Zazdro milion. Jak dla mnie taka nauka powinna być możliwa od dobrych kilku lat. Uczę się w domu, projekty wysyłam mailem, a na uczleni piszę tylko egzaminy. Jak sobie przypomnę pierwszy rok moich studiów na AGH i ten #!$%@? do bólu plan to mnie #!$%@? bierze.
Wykład; 30min przerwy; ćwiczenia ;2h