Wpis z mikrobloga

#ibuygoukupony
Dawno nie było wieści żadnych, więc pora odświeżyć temat. Obecne kupony ważne do połowy kwietnia. Bezproblemowo przedłużymy jak będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Kupon na mi4c chwilowo wstrzymany i od 02.04 znów aktywny
2. Kupon na Redmi 3 uległ obniżce na 13$, natomiast cena na sklepie spadła do 155$, wiec cena końcowa ciągle taka sama jak przed obniżka :)
3. Przy zakupie redmi 3 i note 3 dostajemy free folię do 7.04. Również do mi4s dajo free case i folię (:
4. Bądźcie czujni, w moim dumnym tagu pojawi się na dniach info o kuponie na #mi5
4.76 Korwin ( )


#xiaomi #ibuygou #redmi3 #mi4c #mi4s
  • 18
@kamil996: cumplu in stock są tylko białe 64 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i 32. reszta zamówień są ciagle preorderami, bo oni na stanie nie maja innych kolorów
@desygnat: poprawka. do miesiąca może jeszcze nie być. nie są w stanie nabyć w ilości hurtowej słuchawek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@takinick: nie mam odpowiedzi ciągle, oczywiście dam znać i zawołam jak się dowiem
@desygnat: myślę, że mogą tak robić, ale tutaj wygra kolejność zamówień. #takbylo kiedyś z mi3 którego się od zamówienia po 4 miechach nie doczekałem, bo byłem set któryś ( )
@kamil996: też tak myślę bo są już za 2300-2500 na allegro. Miesiąc już czekam i mnie coś trafia od tego czekania;p
@rubik: da się to sprawdzić, który set teraz jestem? pewnie over milion bo zamówienie mam z datą 1 marca chociaż zamówiłem z dzień wcześniej
A i jeszcze info takie że do Redmi Note 3 MTK i Pro oraz do Mi5 mają Multilanga i mogą wgrać na życzenie odrazu na tele. Jak ktoś jest zielony w tym temacie to małe rączki mogą go wyręczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)