Wpis z mikrobloga

Mówicie znajomym ile zarabiacie? Raz mnie namówili, żebym zdradził i im powiedziałem. Teraz wydaje mi się, że powoli się ode mnie dystansują. Wiedzialem, żeby nie mówić albo sklamać widzialem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z mojego kręgu tylko ja zarabiam najwięcej. Przebijam ich o 1k-3k PLN.

#pracbaza

Mówisz swoim znajomym ile zarabiasz gdy zostajesz o to zapytany/a?

  • Tak 60.7% (2544)
  • Nie 39.3% (1644)

Oddanych głosów: 4188

  • 98
@programuje_dla_hajsu: Mi raz koleżanka mówiła, że marzy się jej zarabiać 3000 zł i aż sama by nie wiedziała na co to wydawać (pracuje na czarno, zmywak 1200zł) a ja w tym czasie miałem z nadgodzinami 4000zł więc powiedziałem, że mam 2000 zł.. chyba uświadomiłeś mi, że dobrze zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o gurwa dostałem raka czytając to wszystko : // normalni ludzie podkreślam normalni nie maja z takimi tematami żadnego problemu :) w sumie to dobry test na oddzielenie ziarna od plew
@niewidzialnyktos: rak nieborak :) no wiec właśnie wtedy gdy mówisz ze zarabiasz tyle i tyle następuje proces oddzielania ziarna od plew i wiesz z kim masz do czynienia. co mnie obchodzi ze kumpel zarabia 2-3x wiecej odemnie np. nie #!$%@? się to i ma zasłużony hajs :) a ze innym przy tym strzela dupa to świadczy tylko o nich lepiej brać przykład z tych co zarabiają więcej niż srać jadem :v
@niewidzialnyktos: miałem, powiedziałem znajomym ze zarabiam 2x więcej niż oni ale wiesz bez żadnej wyższości w głosie wyrazie twarzy itd itp spojrzeli na mnie troszkę inaczej a wtedy dodalem ze jeśli chcą tak samo to muszą się ruszyć i zacząć cos dzialac i ze to wcale nie jest takie trudne :) nie usłyszałem żadnej strzelającej dupy