Wpis z mikrobloga

Mówicie znajomym ile zarabiacie? Raz mnie namówili, żebym zdradził i im powiedziałem. Teraz wydaje mi się, że powoli się ode mnie dystansują. Wiedzialem, żeby nie mówić albo sklamać widzialem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z mojego kręgu tylko ja zarabiam najwięcej. Przebijam ich o 1k-3k PLN.

#pracbaza

Mówisz swoim znajomym ile zarabiasz gdy zostajesz o to zapytany/a?

  • Tak 60.7% (2546)
  • Nie 39.3% (1645)

Oddanych głosów: 4191

  • 98
  • Odpowiedz
@programuje_dla_hajsu: u mnie była taka sama sytuacja.
#!$%@? jest to, że automatycznie mniej osób Ci oddaje, przy wspólnych zakupach Ty płacisz, jak ktoś potrzebuje kasy to pożycza od Ciebie, Ciebie tez polecają innym ze masz kasę i pożyczysz... no i najlepsze legendy ile nie zarabiasz i co nie robisz.. słyszałaś?! Zarabia 5-6k i tylko siedzi na dupie!!!
  • Odpowiedz
@programuje_dla_hajsu: Nie mam z tym problemu, co wiecej, mysle ze ten wstyd mowienia o zarobkach w Polsce to najwiekszy rak.
Chociaz ja pracuje w dziedzinie, do ktorej nie ma latwego startu przez znajomosci, niewiedze, wszystko trzeba udowodnic i poprzec latami pracy i ksztalcenia sie. Gdybym byl w dochodowym biznesie, ktory nie wymaga jakichs wyjatkowych umiejetnosci, to pewnie bym zanizal zarobki, albo nie chwalil sie nimi, zeby nie robic konkurencji.
  • Odpowiedz
@amath: a kto tu pisał o gentlemanach?

@Latch: no a czemu w takim razie wolno rozmawiać o pogodzie, muzyce, polityce, jedzeniu czy milionie innych tematów? Jest jakaś lista dozwolonych tematów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz