Wpis z mikrobloga

Mireczki głównie spod tagu #modameska. Idę na wesele (ofc nie moje własne) i nie mogę się za cholerę zdecydować czy koszula ze stójką pasuje do garniaka? Moja mirabelka mówi, że jest git, ale nadal mam jakieś "ale"... zawsze średnio mi się podoba stylizacja bez krawatu, ale może czas zmienić swoje myślenie.
Zrobię ankietę coby łatwiej było.
Wołam @UszatyBloger, bo się zna.
i dodatkowe tagi: #rozowepaski #niebieskiepaski

Oczywiście nie sugerujcie się dżinsem, bo tam będą spodnie garniturowe.
Pobierz William_Lawson - Mireczki głównie spod tagu #modameska. Idę na wesele (ofc nie moje w...
źródło: comment_vqgDwmF0YyLIOmYbZuFa87DJMJwI1BrV.jpg

Czy koszula ze stójką fituje do garniaka

  • fituje 6.2% (93)
  • nie fituje 93.8% (1401)

Oddanych głosów: 1494

  • 47
@William_Lawson: #!$%@? wyglądasz jak ksiądz, to po pierwsze. Po drugie - zainwestuj w jakąś droższą i dopasowaną niż 150zł marynarkę nie z targu- polecam np. bytom. Po trzecie - nie zapina się na ostatni guzik, po czwarte - zobacz w google, czym jest poszetka, po piąte #!$%@? tą koszulę, najlepsze są z tzw. włoskim kołnierzem. Mega #!$%@? stylizacja stary.. Po kolejne, casaulowa marynarka jedynie pasuje do jeansów, taka od garniaka absolutnie
@pawel_je: nie wiem, kupowałem ją jak byłem chudszy i była idealnie na mnie, a teraz jakieś 5kg mi przybyło spokojnie. Może tak średnio wygląda na tym zdjęciu tylko, albo przez ten ostatni guzik. Mniejsza o marynarkę, jej nie zmienię bo się trochę wykosztowałem. Może kiedyś krawca odwiedzę, jeżeli rzeczywiście będzie źle.
@William_Lawson: marynarka naprawdę delikatnie za duża. Nie chciałem Cię urazic, przesadzilem i przepraszam - myślałem, ze to zarzutka. Teraz w modzie tylko dopasowane - slimfit/ taliowane. Ta obecna ma klasyczny prosty krój i bardziej pasuje na 50 letniego wójka z duzym brzuchem.. Niedopasowanie widać w mniejszym stopniu po talii, ale w większym po rękawach - są za szerokie. Dopasowane wyglądaja bardzo, bardzo elegancko i młodziezowo. A przeciez chyba nie masz 40
Pobierz pawelje - @WilliamLawson: marynarka naprawdę delikatnie za duża. Nie chciałem Cię ura...
źródło: comment_fZwIdA2j98AvcqxI2daJLgUiB6gm917K.jpg
@pawel_je: jeżeli dobrze liczę to kupowałem tę jakieś ~3 lata temu, więc może i rzeczywiście już wyszły z mody takie kroje, bo przyznam, że typ slimfitowy mi o wiele bardziej odpowiada. Nowy kupię sobie pewnie na swój ślub, a jako, że 25lvl here to nie będzie to jakoś długo trwało. Spoko nie czuję urazy :)
@William_Lawson: nie wiem jaki poziom napinki i bólu dupy reprezentują osoby i rodzina do których idziesz na wesele, ale to co pokazujesz na zdjęciu mogło by być już odebrane jako "hurrr durrr brak szacunku do młodych i reszty gości". Nie żebym ja tak uważał, ale z obserwacji widzę, że ludzie jak przychodzą na wesele to lubią się #!$%@?ć do wszystkiego, a to stroje, a to sala, a to jedzenie, a to