Wpis z mikrobloga

#android #htc #desire Witam. Mam taki problem otóż nie mam w ogóle roma Kupiłem HTC bez softa. bootloader wygląda tak

BRAVO PVT1 SHIP S-OFF

HBOOT-0.93.0001

MICROP-021d

TOUCH PANEL-SYNT0101

RADIO-5.11.05.27

Aug 10 2010,17:52:10

No i moje pytanie brzmi jak zainstalować jakiś soft. Instalowałem wg. http://forum.android.com.pl/f153/oficjalna-aktualizacja-do-androida-2-3-od-htc-czytaj-1-post-86392/index23.html#post778110 Tej instrukcji no to wyskakuje taki error http://imgur.com/1xALKyL

Proszę was o pomoc na pewno ktoś umie to zrobić... Jakiś link. Jakaś instrukcja co zrobić aby ruszyło.
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlodybog_11: k---a, to niech leży pod ładowarką 5 minut. Jeżeli nie zrobiłeś nic innego niż mi pisałeś to operacje które wykonywaliśmy nie mogł go wprowadzić w gorszy stan niż był. Jeżeli są i będą z nim większe problemy to znaczy tylko tyle że były od samego początku, ale ukryte.
  • Odpowiedz
@goromadska: tak więc, za 5 minut wyjmij kartę, wrzuć paczki, zrób co w instrukcji. Jak będą problemy to oddaj do serwisu. Jak mówię jeżeli nie zrobiłeś nic innego niż Ci mówiłem to problemy były ukryte.
  • Odpowiedz
@goromadska: dobra.. na razie to na prawdę wielkie dzięki :) dziękuję że wykorzystałeś swój czas dla mnie... z całego serca. Tak myślałem że na wykopie znajdę człowieka który chociaż zechce mi pomóc :) jeszcze raz bardzo dziękuję
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: ale proszę daj znać jak się potoczą losy Twojego telefonu, sam mam desire i zrobiłem go tak jak Ci dałem w instrukcji. Nie spotkałem się tylko z Twoją wersją hboot oraz tym rodzajem recovery. Czekam na info!
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: jeżeli nie jest walnięty soft rozruchowy telefonu, to jest walnięta płyta główna. W jednej i drugiej sprawie nie mogę Ci pomóc. Soft można zmienić tylko przez usb które nie chce działać.
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: cieżko powiedzieć...

spróbuj tego:

wyjmij baterię z telefonu, wciśnij i trzymaj Vol -, trzymając cały czas ten przycisk podepnij przez usb do kompa. Powinien się włączyć w emergency mode. Jeśli nie to spróbuj wcisnąć klawisze Vol- i Vol+ jednocześnie i trzymać je przy podłączaniu.

i powiedz czy coś się robi
  • Odpowiedz