Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Często pada pytanie: co na stawy? I często ludzie odpowiadają animal flex. Osobiście nie mam problemów ze stawami, ale mam potwierdzone info od ortopedy i użytkowniczki, że najlepszy specyfik na #stawy to Orthomol Arthro. Z tego co widzę, tani nie jest.. Ale ponoć warto. #medycyna #farmacja #bieganie (ten wpis nie jest sponsorowany). pozdro 5
  • 13
  • Odpowiedz
sęk w połączeniu połączenie glukozaminy i chondroityny, faktycznie, lekarz mi to polecił, brałem jak przykazał, 60 dni, pomogło dużo. Przy czym można znaleźć ten kompleks dużo taniej, ja miałem z biotecha.
@chuckmls:
  • Odpowiedz
@chuckmls: Odpuść sobie ten specyfik. Cena jest jebitna. Kup sobie glukozaminę, witaminę D3 i jakieś wapno osobno. Kolagen doustnie nie wchłania się- pozostają tylko zastrzyki dostawowe, które #!$%@? bolą. Chondroitynę sobie jedz jak jesz kurczaka (zjadaj chrząstki). Suplementy na stawy są bardzo drogie i bardzo gówniane.
  • Odpowiedz
  • 0
@chuckmls: Oglądałem jakiś czas temu w tv wywiad z profesorem medycyny, który znał się dobrze na stawach, bo pracuje nad różnymi protezami. Stwierdził, że suplementy na stawy to strata kasy.

Jeśli masz ubogą dietę, to oczywiście możesz uzupełniać ubytek, ale nic ponad to.
  • Odpowiedz