Wpis z mikrobloga

Od dnia dzisiejszego wrzucam w załączniku każdy posiłek który wkładam do buzi przez najbliższe 100dni. Taki challenge. Napojów nie uwzględniam kawy etc. Samo żarcie. Zakładam tag #jadloskreecza Przy okazji #dieta bo mam zamiar przejść przez te 100dni całkowicie na napoje bezcukrowe - kawa herba bez cukru, woda ew cola zero. Wzrost 175 waga 83 ale chce zrzucić do 75 bo już ta wagę miałem i wtedy dobrze sie czułem. Diety jako takiej nie zakładam będę jadł normalnie ale chce włączyć ćwiczenia #bieganie Taki oto challenge na najbliższe 100dni. Jak ktoś chce to obserwować tag.
  • 20
@daved: kawy i herby nie słodzę wogle już sie przyzwyczaiłem dawno temu i mi smakuje bez cukru tylko za dużo gazowanych ostatnio z cukrem pije wiec trzeba to wyeliminować
@skreecz: No.kolego, ja to samo od dzisiaj.... Z herbatą bez cukru spoko, bo robie owocowe i to daje radę, ale nie wiem jak sobie poradzę bez cukru z kawusia ;( powodzenia! :)
@skreecz: wpisujesz tylko wagę zjedzonych produktów a apka sama liczy ile kcal przyjąłeś, na początku też myślałem, że to będzie kłopotliwe, ale naprawdę szybko można się przyzwyczaić ; nie mam wersji premium i jakoś nie zauważam żeby czegokolwiek brakowało