Wpis z mikrobloga

@berti: obejrzalem kilkanascie minut bo dalej nie da rady, bardzo slabe, #!$%@? sie do rzeczy kompletnie z dupy, do tego przyznal ze sam wciskal ludziom sarmy, mimo ze ich teraz nie poleca
z reszta #!$%@?, serio ktos traktuje powaznie goscia ktory wazy 50-60kg? i w dupie mam jego przeszlosc, widac teraz dokladnie co osiagnal sam a co do dal mu towar
@Ch-jogromPL: no mowie ze pierwsze kilkanascie minut, najpierw cos tam #!$%@? ze trzymal sie z patrykiem do momentu konkursu i ataku na betoniare karmowskiego, pozniej ze ma to w dupie i zablokowal patryka i nie bedzie ogladal jego odpowiedzi, potem nazywa uczestnikow konkursu prostytutkami, bo zrobili te filmiki za suple (90% pracujacych polakow za pieniadze - jak mozecie byc takimi dziwkami xDD), potem sam placze ze te filmiki skrzywdzily te betoniary,
@berti: szkoda ryja strzępić, ja ich wszystkich #!$%@? z mojego jutuba. Wcale bym się nie zdziwił jakby to wszystko było sprytnym marketingiem, a ta napinka sztucznie zaaranżowana.
@berti: godzinę zmarnowałem na ten filmik, leciał sobie w tle. Nawet piechoś już zaczyna kombinować i nakierowywać na sarmy.. Skończyło się "mówię jak jest" w tej tematyce, a szkoda.
@berti: @chuckmls: @ugotowany_kamien: generalnie Ben to gosc z wzajemnego kółka adoracji gości od Żelaznych debat. oni mają dużo interesujących materiałów, ale Ben wg mnie jest przereklamowany. po filmiku o testosteronie robili mu zajebisty fejm, ale jak się okazuje on nie ma dużo więcej ciekawych rzeczy do powiedzenia. Ja generalnie, na tyle na ile interesowałem się tym napinaniem to popieram Patryka2703. Za jego sprawą kilka osób pewnie nie zdecyduje się
@tobiasz22: idea kanału Patryka jest jak najbardziej ok, tylko on nie potrafi jej wprowadzić w życie. Jedyne co ostatnio robi to toczy pianę do każdego kto sie z nim nie zgadza, do tego jest dziwnie agresywny i nie tworzy żadnych wartościowych filmów ( a jesli próbuje to są na ogół głupoty - patrz film o diecie)