Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? oczu i uszu kąpiel, co te #logikarozowychpaskow to ja nie. Mam znajomą tak średnio przy kości (pewnie takie 60kg, bezrobotna), która zerwała z chłopakiem po 3 latach (on przystojny, umiesniony, informatyk z pracą), bo wg niej był zbytnim maminsynkiem. Po czym po 6 msc rozstania mówi, ze strasznie go kocha. On sobie znalazł nową dziewczyne. A ona chce teraz do niego wrócic, myslala ze bedzie o nią walczył i czekała 6 msc. Boże jakie to głupie..
  • 126
  • Odpowiedz
@El_Duderino: no to nie zarzutka akurat :D I najlepsze, ze się ostatnio z nim widziała i mu płakała w rękaw a on w tym czasie pisał do tej obecnej. xD Ale spotkałem się z nią wczoraj z nudów, wyprostowałem jej to pojechane myslenie i moze wrócą do siebie, bo z tą nową dziewczyna (z pracy) jest od miesiąca a jemu w sumie zależy. Ale nie walczył o nią xD Nie chciała,
pawelje - @ElDuderino: no to nie zarzutka akurat :D I najlepsze, ze się ostatnio z ni...

źródło: comment_lLpaz6TS502GoIRZmC7AVAcNyi8Lxq2D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@salomea7: nie wiem jak wyglądasz bo może masz duże uda np :P sorki moja kobieta ma 165 i waży 49kg :) także no nie wiem nie chcę żebyś się jakoś obraziła albo coś, może masz ciężkie kości :P
  • Odpowiedz
@salomea7: moja była żona miała 169 cm i ważyła też jakoś tak jak Ty (~65kg) i muszę powiedzieć że mi się w #!$%@? podobała :D także nie zrozum mnie źle :) ale do najchudszych nie należała :) w każdym razie miała wszystko co potrzeba, tylko uda miała spore :) akurat mi to nie przeszkadzało :)
  • Odpowiedz
@Sylar: Mam kobieca sylwetke i bardzo udany biust. Odklada mi sie na brzuchu i w okolicach bioder. Jak mowie, ze tyle waze, to nikt mi nie wierzy ;) Kilka lat temu mialam +10 kg, wtedy faktycznie mozna bylo o mnie powiedziec pulpet ;)
  • Odpowiedz