Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? oczu i uszu kąpiel, co te #logikarozowychpaskow to ja nie. Mam znajomą tak średnio przy kości (pewnie takie 60kg, bezrobotna), która zerwała z chłopakiem po 3 latach (on przystojny, umiesniony, informatyk z pracą), bo wg niej był zbytnim maminsynkiem. Po czym po 6 msc rozstania mówi, ze strasznie go kocha. On sobie znalazł nową dziewczyne. A ona chce teraz do niego wrócic, myslala ze bedzie o nią walczył i czekała 6 msc. Boże jakie to głupie..
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylar: Ale nie boj sie, ze mnie urazisz, bo ja sie spoko ze soba czuje ;) Moze jakbym jeszcze tak symbolicznie 3-4 kg zrzucila to by bylo idealnie. Tak jak mowie - chuda nie jestem. Ale moj tluszcz jest taki... "zbity" i proporcjonalny :P NIgdy nie mialam takiej szczypiorkowej figury jak nastolatka,
  • Odpowiedz
@pawel_je: Jakbym schudla 10 kg to stracilabym caly urok mojej figury, moj biust i ladnie zaokraglone biodra. Ale wtedy zyskalabym na twarzy, jednak tam im szczuplej tym lepiej. Po schudnieciu na twarzy zyskalam porzadne +4 punkty w skali Stulejmana.
  • Odpowiedz
@szasznik: co kto lubi, mi np. podobają się szczupłe dziewczyny. Ta koleżanka ma coś ponad 160, maks 165 i pewnie ponad 60kg więc trochę za dużo imo, ile dokładnie to nie będę przecież pytał. Ale nie o to chodzi. Chodzi o porównanie jej do tego byłego.
  • Odpowiedz