Wpis z mikrobloga

Poznałem #rozowypasek na #tinder z mojego miasta i okazało się, że jest na święta w rodzinnym mieście. Już od dawna nie utrzymuje tu z nikim kontaktu, Warszawianka na co dzień, wielce wykształcona a odpisywała jednym słowem czasem jednym zdaniem. W sumie szkoda, całkiem ładna, co ciekawe jest z mojego osiedla nawet do tej samej szkoły chodziła, fajny zbieg okoliczności ale #!$%@? musiałem ją olać, bo #!$%@? takie rozmowy jak ktoś odpisuje na siłe.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #tfwnogf #feels #gorzkiezale #podrywajzwykopem
  • 32
@brunetroll089: male zainteresowanie? a moze wlasnie to jest te małe zainteresowanie, bo akurat innym nie odpisuje, co jest wyrazem braku zainteresowania. Oceniasz ją przez pryzmat swoich zachowań, czemu uważasz, ze ona jest taka sama jak Ty? skad wiesz jak wyglada jej dzien i ile ma par? i czy moze ten sposob to jedyna mozliwosc by wreszcie jakiś wyłonił się. Bo jesli sadzisz, ze po krotkim opisie i zdjeciach ona nagle poświeci
@zx7r: jestem ciekawy czy laski odpisują wszystkim brzydkim facetom, którzy do nich piszą. Bo matche to jeszcze zrozumiem, mogą dawać wszystkich na prawo i zbierają jak najwięcej par, żeby atencje nabić.
@boltzmann: nie będę przecież w to brnął bo szkoda mojego czasu. Poprzedniczka na przykład była spoko, fajnie się z nią gadało, pełna kulturka, była restauracja więc się mylisz. Trzeba na to spojrzeć z różnych stron, potem mirki wypisują jaka to randka była be.