Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu odeszła ode mnie dziewczyna (do innego). Po miesiącu napisała do mnie, że chciała by się ze mną spotkać. Oczywiście ja s---------a pobiegłem do niej jak głupi #logikaniebieskichpaskow piesek merdając ogonkiem i przepraszając za to, że żyje. Spotkanie zainicjowała (tak myślę) tylko po to by mnie sprawdzić czy jeszcze ją kocham - nie pomyliła się. Jest jedno ALE zaraz po spotkaniu były #seksy w czasie których powiedziała mi, #logikarozowychpaskow że mnie kocha WTF ?!! I po czym znów nastąpiła zupełna cisza (kilka mcy).... aż do wczoraj - napisała, że chce się spotkać (nie !! nie jest w ciąży ;P).

Z tego co wiem nadal jest z tamtym #zwiazki . Wiem, że najlepiej było by ją olać ale nie umiem, nie chce, bo wciąż ją kocham i myślę, że ona też nie może tak całkiem o mnie zapomnieć (a przynajmniej się tym łudzę). Pytanie do Was jak to rozegrać by nie być #tfwnogf ? Jest jeszcze jedno ale...
ONA jest dobra w te manipulacyjne gierki...(push-pull) poza tym ostatnim razem spóźniła się PÓŁGODZINY ! bez słowa skrępowania - a Ja czekałem na nią jak debil. Nie mogę już na to pozwolić, teraz kiedy TROCHE otrzeźwiałem też chce z nią w to zagrać - być może będzie #przegryw a może #wygryw ...chce spróbować - pomóżcie. Jak się umówić nie narażając się na jej spóźnienie, jak się zachowywać, jak to rozegrać by odzyskać choć trochę reputacji - w SWOICH oczach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon: Jak do takiej dwulicowej kobiety wrócisz, to będziesz #przegryw, a jak to rozegrasz tak, aby tylko poruchać bez angażowania się emocjonalnego to będziesz może nie #wygryw, ale sobie chociaż z kija spuścisz. Ale jeżeli na prawdę chciałbyś z nią znowu być, to lepiej sobie daruj i unikaj kontaktu. Już masz u niej przypiętą łatkę kolesia, który może być tylko i wyłącznie planem B.

To
  • Odpowiedz
Anon: serio chcesz wrócić do takiego k--------a? Bolcuje się z toba bedąc w zwiazku z innym-no zajebista dziewczyna nie ma co! Przez takich "merdających ogonkiem piesków" jak ty takie księżniczki czują się bezkarne i myslą że wszystki im wolną. Weź ją kopnij w dupe miejże honor i godność człowieka. Ewentualnie wyruchaj. Aaa i radze poinformowac jej chłopaka, któremu to notorycznie przyprawia rogi. Ja p------e w tym swiecie juz wszystkie wartosci moralne
  • Odpowiedz
Utwór specjalnie dla ciebie Mireczku.
Wiem co czujesz, wiem jak ciężko jest zerwać kajdany poprzedniego związku. Sam przez to przechodziłem i żyłem nadzieją, że jeszcze wróci jak swoje sprawy poukłada. Po pewnym czasie kajdany zaczęły się rozluźniać, a ja zacząłem dostrzegać wszystkie jej wady i czemu to zła kobieta była, a związek nie miał przyszłości (co dobitnie zrozumiałem w jednym z moich poprzednich wpisów na tym tagu). Z czasem będzie lepiej, zobaczysz.
qqwwee - Utwór specjalnie dla ciebie Mireczku. 
Wiem co czujesz, wiem jak ciężko jes...
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Chłopie, NIE! Miej rozum i godność człowieka. Ok, rozumiem raz, dla sprawdzenia, przekonania się, co by było, gdyby... Ale wiedząc, że jesteś tylko bolcem na boku, gdy laska się poprztyka ze swoim facetem? Serio? Chcesz na czymś takim zbudować trwałą relację, założyć rodzinę, być z nią forever? Mózgu wreszcie użyj, mirku. Tak będzie najlepiej. Po prostu jak kolejny raz się odezwie, odpowiedz, że to zamknięty rozdział i nie masz
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Odpuść chłopie. Wiem, że ciężko, bo miłość i te sprawy, ale jeśli ona ciągle jest z tamtym typem to znaczy, że Cię nie kocha. Maksymalnie, to co do Ciebie czuje to jakieś sentymenty i nie chce, żebyś sobie kogoś znalazł, bo dobrze jej z myślą, że będziesz dla niej zawsze wyjściem awaryjnym (jak z tamtym nie wyjdzie albo okaże się dupkiem). Baby to chuje, nie marnuj swojego czasu na
  • Odpowiedz
Anon: Macie racje odpuszczę. Chociaż kusi jak cholera... Mam jeszcze jedna rozkminke: odejść bez słowa, zamilknąć czy udawać ze jest ok nic do ciebie nie czuje i znajomość na "cześć". Jak się nie odezwę to czy nie wyjdę na przegrywa który się obraził bo łaska go nie chciała? Z drugiej strony chyba cieżko mi będzie udawać kolegę...

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: wyruchaj i powiedz, żeby wiecej nie przychodziła XDDD poczuje sie jak szmata, czyli tak jak powinna się czuć bo jest szmatą.

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Bądź facetem, zachowujesz się jak parówa i potem wielkie zdziwienie, że nawet taka głupia dzida cie nie szanuje.

Mam jeszcze jedna rozkminke: odejść bez słowa, zamilknąć czy udawać ze jest ok nic do ciebie nie czuje i znajomość na "cześć".


@sokytsinolop: Nie inicjuj kontatku, jak ona zechce spotkania to odpowiedz jej wprost, że nie jesteś zainteresowany, bez emocji, bez owijania w bawełnę, bez dania sobą manipulować.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Nie ma znaczenia co zrobisz, ważne byś był szczęśliwy z tą decyzją.
Widzę, że dostałeś masę rad - rzuć ją, straszna suka, nie bądź frajerem etc.
Na chwilę obecną czuć, że się jej boisz. Wiesz, że ma nad Tobą przewagę - stąd brak szacunku we własnych oczach - to całkowicie zrozumiałe..
Osobiście uważam, że nie powinieneś czegokolwiek planować - jeśli chcesz się z nią spotkać to się spotkaj. Nie ma znaczenia co jej powiesz - ważne żebyś wyszedł po spotkaniu zadowolony.
Jak to osiągnąć? Zamiast się martwić - zacznij się cieszyć - pogadaj z ludźmi których lubisz przed spotkaniem (niech napełnią Cię energią byś nie szedł na spotkanie jak zbity pies), jeśli się spóźni to super, będziesz miał okazję poflirtować z innymi różowymi w kawiarni w której się spotkacie, jeśli będzie chciała tylko fizyczności, ekstra, darmowe ruchanie.
Twoja różowa ma nad Tobą przewagę bo wie, że w grze w którą gracie nie liczą się słowa tylko uczucia - potrafiła Ci powiedzieć, że Cię kocha i wie, że to bez znaczenia bo ma nad Tobą
  • Odpowiedz