Wpis z mikrobloga

Przeciez Adam Z. musi wiedzieć co się z Ewą stało, na 99% zna sprawców bo nie sądzę że uczestniczył by w porwaniu/morderstwie Ewy nie znając reszty porywaczy. W końcu w tej chwili on chroni ich, a oni chronią pośrednio jego. Oczywiście wersja z wypadkiem jest w tej chwili wszystkim najbardziej na rękę, w dodatku z braku dowodów może również przejść w sądzie. I winie za to nasza Policję, która nie ma nic-
Nie mam pojęcia po co po raz kolejny szukają tam, gdzie jej na 99% nie ma, zamiast sprawdzić inne ewentualności.

Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman Jeśli ten etap zakończy się niepowodzeniem to będzie jeszcze jeden. Wieczorem napiszę posta odnośnie tego etapu.


Co ma być kolejnym etapem? Przeszukiwanie rzeki przy pomocy wahadełka w miejscach, które ominęły radary?
@fl4izdn4g: Dotychczas płetwonurkowie badali rzekę na odcinku od Poznania do ujścia do Odry sonarem holowanym za łodzią. Ten jednak nie mógł dotrzeć we wszystkie miejsca. Przeszkadzały m.in. drzewa czy powalone konary.
- Tym razem w poszukiwaniach używany sonaru do punktowych poszukiwań. Sprawdzamy 60 punktów, do których wcześniej nie mógł dotrzeć sonar holowany - mówi Maciej Rokus z GSPRP.

Dziwne, bo chyba właśnie w takich miejscach powinno zacząć się poszukiwania?
@leech: Ja od początku tak twierdziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdym miejscu gdzie sonar nie mógł dotrzeć mogli wysłać nurka na 5-10 min do wody i byłaby pewność, że nic się tam nie znajduje, ale to są specjaliści i to oni wiedzą jak takie poszukiwania powinny wyglądać. W końcu odnajdują ciała w wodzie.

Trzeba czekać do piątku... Ciekawe jak będzie wyglądała 4 faza poszukiwań.
@yo666: a może tak wrócić do w miarę pewnego eksperymentu, tego z niemieckimi psami.
trzy próbki - 3 słoiki/1 E.T., 2.A.Z., 3. czyja???/, psy: mały i duzy razem do "przed mostem" po lewej stronie,
duży dalej po lewej przez mosti wraca prawą stroną, no i dalej. Wnioskuję, że mały szedł drogą E.T.,
duzy A.Z.. do "przed mostem" była to wspólna droga.
Od tego momentu droga E.T. w lewo i w dół
puszaty - @yo666: a może tak wrócić do w miarę pewnego eksperymentu, tego z niemiecki...

źródło: comment_M59dubeLKbKF6Ux45VZxUKxGShvSPtvp.jpg

Pobierz