Wpis z mikrobloga

@zero0123: pójdziesz do psychiatry, on cie zapisze na terapię grupową, a terapie grupowe to ciężkie przejścia dla facetów xD kobiety mają różne problemy(często z płcią przeciwną) i na tych sesjach czasami odreagowywują jeżdżąc po facetach.
@bialepaski: Po pierwsze, 30-50% leków ma działanie placebo. Ponadto leki psychotropowe wykazują szereg skutków ubocznych(mdłości, bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia pamięci), rzadko kiedy da się dobrać lek idealny dla pacjenta za pierwszym razem i rzadko kiedy zdarza sie, ze można w ogole uniknąć efektów ubocznych. Dodatkowo, stałe zalewanie mózgu neuroprzekaźnikami może "przyzwyczaić" mózg i go rozleniwić. Do tego dochodzą akademickie spory o etiologie fobii, nerwic i depresji, w skrócie, nie można jednoznacznie
@zero0123: problemy sercowe? raczej chodziło mi o to, że taka laska była molestowana przez ojca, albo przeszła jakąś inną traumę i jest cięta na facetów. Ogólnie w grupie 10 osobowej zdecydowana wiekszosc to kobiety, tworzy to niezdrową atmosferę dla facetów z fobią społeczną, bo dosyć często dostają od tych bab werbalnie, które besztają ich za to, że to takie miernoty życiowe. Nie byłem uczestnikiem, po prostu na studiach miałem okazję obserwować