Wpis z mikrobloga

Wiadomość: do @Moderacja @wykop
#!$%@?? Pocałujcie mnie w dupe za przeproszeniem*_


Uzasadnienie:
Za dwa bany oraz ostrzeżenie moim zdaniem otrzymane przez Waszą nieudolność i ignorancje
Daliście mi ostrzeżenie bo nadmiernie zakopuje niezależna.pl? Bez urazy ale jednak chyba #!$%@?
Rozwinięcie:
1) Gdzie jest historia odwołań tak abym mógł udowodnić publicznie jak mnie olaliście kiedy wam pisałem że ta #!$%@? domena niezależna.pl pomimo blokady w ustawieniach normalnie mi się wyświetla, pozostałe domeny: radio maryja trwam oraz wpolityce blokowane są poprawnie wg. moich ustawień czarnej listy.

2) WAŻNE: Już pół roku temu o tym pisałem noż #!$%@? pół roku temu!
http://www.wykop.pl/wpis/14172685/moderacjacontent-administracja-wykop-admin-moderac/

3) Chce pod tym wpisem dodać korespondencje z wami sprzed ponad 6 miesięcy a raczej korespondencje bardziej samym ze sobą bo do rozmownych #!$%@? nie należycie #bekazmoderacji

4) Niezależną.pl zakopywałem z każdej losowej przyczyny powodem tego jest powyższa sytuacja jednak od teraz powodem zakopów będzie spam

5) Wykopałem prawie 10k znalezisk i zakopałem ich 3k(~3x mniej) jednak od dłuższego czasu głównie z naciskiem na zakopywanie niezależnej.pl której sie uczepiliście bronić czy wtf #!$%@?? Czemu za wykopywanie znalezisk innych domen często tych samych nie dostałem jeszcze ostrzeżenia za manipulacje!? Czaicie logike mody

6) Znowu dacie bana na miesiąc czy tym razem perma? Ogarnijcie lepiej ten filtr blokujący domeny a nie dupe zawracacie ostrzeżeniami ok

Dopuszczacie się również ignorancji na ostrzejsze wulgaryzmy między wykopkami więc chyba moja prośba do #wykop i #moderacja nie jest tutaj aż tak bardzo wulgarna bo innych #!$%@? słów na tą sytuacje nie mam a jak uraziłem to mi przykro

ave #niewykopujwpolityceiniezaleznej ! za ten tag dostałem pierwszy raz bana, już mam w dupie te konto na wykopie sprzedam je za zete bo tyle warte
#moderacjacontent #niezaleznacontent #logikamoderacji #oswiadczenie #tysiacurojenniezaleznychmediow ponieważ wpis dotyczy propisowskiego portalu to pozwolę sobie dodać #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
Pobierz PabloFBK - Wiadomość: do @Moderacja @wykop 
#!$%@?? Pocałujcie mnie w dupe za przepr...
źródło: comment_uhWIy4TU964XYlwZP7KLFDdMzfmcz8Y9.jpg
  • 12
@cidelfons: wprowadzałem już wszystkie możliwe kombinacje tak jak napisałem to się ciągnie od ponad roku jak nie lepiej jakoś jak zielonki prowadziły tu kampanie wyborcze i zaczęły spamować niezależną
@cidelfons: miałem już bezskutecznie samą niezalezna.pl później dodawałem lub usuwałem każdą z domen i tak zostawiłem z m.niezalezna.pl i www.niezalezna.pl co nie zmienia faktu że podany przez Ciebie przykład świadczy o jakiejś komplikacji przy dodaniu różnych kombinacji niezależnej.
Sprawdziłem to co napisałeś z użyciem domeny trwam m.trwam.pl i www.trwam.pl i przy dodaniu wszystkich 3 domen jednocześnie strone mi normalnie blokuje tak samo jak przy zostawieniu tylko jednej obojętnie której tak więc