Wpis z mikrobloga

Zalezy czy kupujesz od kogos kto sprowadZil i zrobil je pod sprzedaz czy sam jedziesz ogladasz widzisz jak jest walniete i sam robisz. Ze sprowadzonym, kupionym w Polsce moglobyc robione wszystko. Doslownie wszystko. Nikt na handel do Polski nie sprowadzi dobrego auta bo nie zarobilby na nim
@tytyryty: generalnie jak chcesz auto, które ma TÜV i jest na prawdę w stanie "lać paliwo i jechać" to zapłacisz za nie w przeliczeniu sporo więcej niż za podobne auto w PL.
@tytyryty: Jaki model Cie interesuje? Bo ciezko mi generalnie wymyslec taki, ktorego u nas nie ma a u nich pelno. Raczej odwrotnie ;)

Generalnie jak nie to jest to rodzynek jakis kolekcjonerski a sprowadzajacy nie wozi na zamowienie to cos bylo przegbane w 8 na 10 sztukach. Ceny za zachodzie sa wyzsze wyjsciowo niz u nas (ciekawe czemu) jak do tego doliczymy aktualny kurs euro , koszty transportu i rejestracji to
@Kejran:
@bigger: Stlilo, 1.4 (dowolnie) lub 1.6 (ale nie z 2006), 3 drzwiowe, czarne lub granat.
Ewentualnie coś podobnego, nie opel, w tej dosc skromnej klasie cenowej ~10k zebym nie zostawial zawsze 2k na naprawie...
Dzieki za zainteresowanie ;)
@tytyryty: Stilo przerabiałem parę razy, fajne auta często zdrowe, ładne i zadbane. Mają trochę bolączek związanych z elektroniką ale wg mnie nie jest to straszne. Szczególnie, że ASO Fiata jest bardzo tanie i mi w moim (1.6 2002r granat 3drzwiowy miałem) ogarneli wszystkie tematy za kilka stówek. Silniki polecam od 100KM, bo jednak Stilo trochę waży, a żeby była radość i przyjemność z jazdy trzeba mieć te rozsądne 1.6 minimum.
@Kejran: no właśnie to dokładnie co napisałeś wyczytalem na necie i mnie przekonało plus przede wszystkim opinie znajomych ze do fiata bardzo tanie części. A zainteresowałem sie nim bo spodobal mi sie yen specyficzny tyl u kogos na parkingu.
Wiec co? Jest jakas szansa na dobre niesprowadzane do 10k?