Wpis z mikrobloga

Niebieski - staż 8 po ślubie plus wcześniej:) chce loda. Po kłotniach i nerwach z jego zbyt zestresowanej i ostro wkurzonej wszystkim strony - powinnam propozycje przyjąć? jest okropnym partnerem statnio. Wiecznie wkurzonym. Przy tym wszystkim totalnie nie docenia mojej pracy zawodowej i domowej (w tym 2 Bąbli plus praca dobrze płatna tyle, że w biurze na strychu) Mam zrobić lodzika czy nie? #nocnazmiana #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

ROBIĆ LODA?

  • TAK 66.3% (2737)
  • NIE 11.5% (473)
  • spr 22.3% (919)

Oddanych głosów: 4129

  • 95
@monalisssa: robienie z seksu karty przetargowej jest w #!$%@? slabe i gdyby moja wyskoczyla z pomyslem typu szlaban na seks, to bysmy sie szybko pozegnali. nie chcesz to nie robisz i tyle, nie musisz sie usprawiedliwiac. jak ja swoja #!$%@? i ona nie chce dac, to sie nie licytuje jak male dziecko.
@monalisssa:

w tym 2 Bąbli plus praca dobrze płatna tyle, że w biurze na strychu

Macie dwójkę dzieciaczków, Ty pracujesz i dobrze zarabiasz, a on jeszcze chce lodzika? Debil...
@MaxiimumR: Nie, nie potrafia. Musisz zawolac kazdego i dokladnie zacytowac autorke i wskazac palcem gdzie jest ten komentarz. Spodziewalem sie, ze mizoginy beda tutaj mialy pozywke, ale widze nawet kilka kobiet skrytykowalo, ze inna kobieta moze odmowic czegos zwiazanego z seksem. Co za ciemnogrod, myla zwiazek malzenski z jakims niewolniczym zezwierzeceniem, gdzie samiec wraca do jaskini i zaspokaja swoja chuc.

@Dutch: Jestes taki inteligentny i zabawny, a nie potrafisz czytac
@obnazeglupotetwa: przecież OPka już na starcie potraktowała loda jako towar, którym płaci za to że ma męża. Wymianę handlową z mężem prowadzi od dawna, teraz ma tylko wątpliwości czy zgodzić się na jedną transakcję. To już zależy od niej ile oczekuje od męża za swoje usługi. Niech dogadają się na rynku i tyle jak im to pasuje, jak nie to niech się z nim rozwiedzie, a nie robi dramy.
@monalisssa: Przepraszam, powtórzę bo chyba nie było mnie słychać. Czy ja dobrze rozumiem? Czy ja #!$%@? dobrze zrozumiałem, że ten niewdzięcznik chce loda od swojej kobiety, żony która dała mu aż dwójkę dzieci?! Przecież to #!$%@? nie do pomyślenia, przecież dałaś mu dwójkę dzieci, DWÓJKĘ #!$%@?! Przecież to kosztowało tyle starań, tyle zaangażowania, nosiłaś dwa razy pod sercem brzdąca przez 9 miesięcy, TO DAJE CAŁE 18 MIESIĘCY #!$%@?, PÓŁTORA ROKU! Potem
Widzę, że szanowne wykopki nie wiedzą/nie rozumieją jak to działa, więc wyjaśnię.
naturalnie stosowanie seksu jako form nagradzania i karania jest z gruntu złe i nie popieram takich zachowań.
Ale ciężko mi wyobrazić sobie sytuację, że warczycie na siebie z partnerką od jakiegoś czasu, jesteście dla siebie niemili i nagle ona na żądanie męża ma zassać pałeczkę. Po prostu cała otoczka nie sprzyja chęci spółkowaniu i tyle. podam przykład z życia -
@iedrzei: nie żałuję - tylko wchodząc po 2 dniach tutaj przeżyłam szok! a Twój wpis był bardzo mylący i napędzający resztę towarzystwa. No nic... Dziś napiszę o tym jak Niebieski chce mnie klepnąć laską w dupkę... A jam nie zgodna bo cały dzień wolał haczyk zarzucać na rybcię na wielki piątek ;)