Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, z racji tego, że przeglądam wykop już od pewnego czasu postanowiłam założyć konto i poprosić was o pomoc. Pisze do was bo wiem, że po akcji charytatywnej z Pauliną, są tu dobrzy ludzie.
Choruje od lat (zdiagnozowano u mnie rdzeniowy zanik mięśni-postać dystalną, oraz porażenie nerwów obwodowych ciała) i mimo iż na co dzień jestem uśmiechniętą dziewczyną, toczę walkę ze swoim organizmem i ciałem nie raz. Na ten moment choroba "zjadła" mi mięśnie nóg i zabrała się za ręce.. Niedawno zapaliło się światełko w tunelu - Przeszczep komórek macierzystych, jestem po wstępnych wizytach w klinice Medical Magnus Sp. z o.o. z Łodzi i zostałam zakwalifikowana do przeszczepu, co jest dla mnie ogromną szansą. Przyjęcie do szpitala ustalone jest już na 18.04.2016r. Koszt leczenia razem z rehabilitacją wynosi 25 tys złotych. Na ten moment mam połowę potrzebnej sumy, a czas leci nie ubłagalnie... Nie chce stracić jedynej szansy na powrót do zdrowia dlatego bardzo was proszę o pomoc w postaci 1% podatku lub przelewu nawet na kilka złotych, a nawet o zwykłego plusika do wpisu bo pomoże mi to dotrzeć do większego grona ludzi.
#pomagajzwykopem #wykop #mirko #zdrowie #medycyna #pomocy
  • 25
@EwelinaStepien: powiedz mi jaki sens jest pomagania tobie, czy jest to jedyne proste "aby poczuć się lepiej, bo pomogłem" ? 25 tysięcy kosztuje ta terapia -to duzo, zastanawia mnie czemu są tego takie koszta. Moim zdaniem lepiej jest tobie nie pomóc a te pieniądze właśnie wpłacić na badania w tej dziedzinie, dzięki którym będą nowe terapie, albo zmniejszone koszta obecnych terapii. Jeśli znasz jakieś wiarygodne organizacje/fundacje , którym można wysłać pieniądze
@HackTheGibson: Hej, koszta są duże, ponieważ po zabiegu muszę przejść dodatkowo rehabilitacje. Obie rzeczy nie są refundowane przez NFZ :(. Co do badań to właśnie takie eksperymentalne i testowe zabiegi dostarczają najwięcej informacji i doświadczenia, które pozwala przyczynić do rozwoju dziedziny. Cieszy mnie to, że zainteresowałeś się chociaż trochę tym tematem i poświęciłeś czas na napisanie komentarza. Jeśli nie chcesz wpłacić tutaj pieniędzy to uciesze się jak wpłacisz te pieniądze jak