Wpis z mikrobloga

@LiczbaPi: rosną zarobki w rzeszowie, wszystko zalezy co robisz albo jak długo, nie jestem w stanie CI podac konkretnie ile % tego co zarabiałeś w krakowie zarobisz tutaj, do tego trzeba szukać jakichś statystyk chyba
@LiczbaPi: zależy gdzie trafisz, rozrzut jest spory zaczynający od minimalnej u lokalnych pseudobiznesmenów, w większych firmach też nie ma szału, znajomy co robi w jednym z popularnych banków zarabia ok 1k mniej niż na tym samym stanowisku w tym samym banku z tym samym stażem w innym mieście. Taka trochę republika bananowa, ale za to nie mamy smoga ( ͡º ͜ʖ͡º)
@motoradk: @pietryna123: Pietryna ma trochę racji, Kraków jako miejsce do mieszkania mi średnio odpowiada z uwagi na rozmiar, korki, zanieczyszczenie i brzydotę, a do tego dochodzi kwestia cen nieruchomości, za 5000/m2 w Rzeszowie mam wielki wybór, w Krakowie mogę wybrać z 3-4 inwestycji w średnio ciekawej okolicy, już nie mówiąc, że w Rzeszowie niedaleko centrum oznacza 2-3km do rynku, w Krakowie 5-6. Jak chcesz mieszkać blisko centrum Krakowa, z dobrym