Wpis z mikrobloga

Lubicie chocapic? Pamiętacie te dawne reklamy mówiące o tym jak powstał chocapic? #gimbynieznajo Otóż okazuje się, że przez cały ten czas, producenci tych czekoladowych pładków nas bezczelnie okłamywali. Tymczasem prawda wyszła na jaw zupełnie przpadkiem, jak jedna z osób słynnąca z zamiłowania do sezonu przedżniwczego ujawniła zawartość swojej służbowej szuflady. Dla mnie sprawa jest jasna. Wnioski pozostawiam wam.

#chocapic #afera #elfik32content #aferazbozowa #heheszki #pdk
ChybaTak - Lubicie chocapic? Pamiętacie te dawne reklamy mówiące o tym jak powstał ch...

źródło: comment_daHFDknRxhoJDWoME0Rn2kRCeTfREsMZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@ChybaTak: Nie czytałem co napisałeś ale jak ktoś długo coś opowiada w grupie i to nie ma morału to zawsze powtarzam: i tak powstał czokapik. Wszyscy się śmieją, kumpel uratowany. Wszystko gra.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kosopietek: nie czytałem co napisałeś, ale zawsze jak napiszę jakiś wpis na więcej niż trzy zdania i ktoś mi coś na niego odpowie, a nie przeczyta co napisałem, to mu wtedy piszę taką odpowiedź, żeby była jeszcze dłuższa niż pierwotny wpis i żeby czuł na wstępie wciągnięty personalnie w moją wypowiedź, tak żeby przeczytał ją do końca i jednak zmarnował czas, który zaoszczędził nie czytając mojego bazowego tekstu
  • Odpowiedz