Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, słuchajcie, farmerzy Khorinis!

Na rozkaz wielmożnego Lorda Hagena ogłasza się, co następuje:

Chwała Innosowi!

Poprzedni posłaniec został zjedzony przez polne bestie, to napiszę jeszcze raz. Wynik negocjacji ze zbuntowanymi chłopami na wyspie Khorinis to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to rolnicze, #!$%@? głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda wieśniaków która przyłączyła się do tych #!$%@?ów karakanów z farmy Onara to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie w wojnę z Orkami jak Króla Rhobara, gdzie oddał wam batalion paladynów, statek, najlepszych dowódców, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to te #!$%@? 70 czy 80 procent plonów, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?. Tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Onar. Orkowie was tak nie wyruchali jak wyrucha was Onar #!$%@?. Aż was kukle #!$%@? będą swędziały. Z bólu.

To jest dramat #!$%@?! To jest dramat, że na tej antyludzkiej wyspie, na tej wyspie na której magowie #!$%@? nie byli w stanie założyć porządnie magicznej bariery i przekazać Garondowi zbiorów rudy. Że tego człowieka zbeszczeszczono, że ten człowiek ma cztery nierentowne kopalnie, że te orkowe #!$%@?! Powtarzam - orkowe #!$%@?! Orkowe #!$%@? tego człowieka napadały bezpodstawnie i przez lata oblężały zamek w Górniczej Dolinie, że to nie jest czymś wartym tego, żeby tego człowieka wesprzeć w walce częścią zbiorów.

Będą was najemnicy ruchali w dupę. Będą was najemnicy #!$%@? dymali tak, jak was orkowie nie dymali. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Onar - śmieć! Zniszczy was. Sentenzy, Raoule, Sylvie, generały Lee - będą wam #!$%@? odbierali smak życia. Wy #!$%@? idioci! Zbuntowani, farmerscy idioci!

Ja mam to w piździe #!$%@?! Bo mnie stać na wszystko! Będę żył #!$%@? tak. #!$%@? do Myrtany, już żagle spuszczone, z Khorinis i będę się z was #!$%@? wsiowi frajerzy śmiał! Żeście takie głupie są. Tacy #!$%@? debile, którzy to #!$%@? onarskie wybrali. Nie dla Rhobara, nie dla chwały Innosa, tylko dla jakichś #!$%@?ów Onarów, właścicieli ziemskich w dupę #!$%@? #!$%@?. Na najemników #!$%@?ńców robić... To właśnie jest ta #!$%@? wyspa. Przez taką #!$%@?ę wyspę, przez was #!$%@?, #!$%@?, nic się w tej wojnie nie zmieni. Bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą zbuntowanych #!$%@?ów, nieudaczników - rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście nie opuścili mnie, którzyście wspierali moje wojska swoimi plonami - dziękuję. Bo to garstka farmerów. Garstka farmerów, dzisiaj to są dwa-trzy gospodarstwa. Może cztery. Oddaj ten posążek Innosa, bo ci go zabiorę na amen. Tak, tak, tylko to się #!$%@? na tej #!$%@? wyspie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami. Że #!$%@?, wasze #!$%@? pola uprawne to jest wasz majestat! Wasza godność. Robota #!$%@? w polu i chlanie pod Harpią - to wy #!$%@?, farmerzy. #!$%@? z wami.

Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic, co by się... Aahh szkoda #!$%@? gadać, szkoda szczępić ryja naprawdę, niech was... Słuchajcie, Ci, którzyście głupie #!$%@? dołączyły do Onara, niech was Beliar pochłonie, #!$%@? warci jesteście, antymyrtańczykami jesteście. Dobranoc.

#stonoga #pasta #gothic
  • 18
  • Odpowiedz