Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie do różowych... Co sądzicie o facecie, który jest z wami w związku, ale zarabia mniej od was? Bo ja się czuje dziwnie wiedząc, że mój różowy zarabia 500zł więcej ode mnie.

#ankieta

Twój niebieski zarabia mniej od Ciebie

  • Przeszkadza mi to 7.0% (204)
  • Nie przeszkadza mi to 16.7% (487)
  • Zależy ile 7.3% (212)
  • sprawdzam/mam inne zdanie (komentarz) 69.0% (2010)

Oddanych głosów: 2913

  • 37
@galaxie500:

więcej problemu z tym mają właśnie faceci niż różowi

pewnie tak, ale nie chodzi o dumę czy coś. My mamy skłonności do tego by po prostu imponować. Poza tym czujemy na sobie odpowiedzialność za stan materialny rodziny itp. I nagle się okazuje, że gdzieś #!$%@?śmy i nie czujemy się z tym zbyt komfortowo. Nie ma tu żadnej złośliwości czy coś, bo cieszę się z jej sukcesu, gdyż mocno na to
@BQP: A rozmawiałeś z różowym o tej sytuacji?
Co to #!$%@? za czasy, że z każdą pierdołą ludzie lecą pytać w sieci, zamiast po ludzku porozmawiać.
Ale wracając do pytania, to kiedyś byłem w podobnej sytuacji, tylko pieniądze inne, dodatkowo różowy miał służbowy samochód, więc wydatków dużo mniej. Nie było problemu, tylko ja z nią rozmawiałem po prostu. A były zarzuty choćby o małe oszczędności. Wyjaśniłem koszty użytkowania samochodu i problem
@botul: Gadałem i dla niej jest spoko. Po prostu ciekawi mnie co o tym myślą inni. Nie zakładaj z góry, że jak ktoś ma pytanie to jest nieogarem potrzebującym pomocy. Mnie ciekawi tylko opinia. Nie powiesz, że wynik mimo małej ilości biorących udział nie jest ciekawy.
@BQP: Różnica to jest przy 3000 a nie 500. Chociaż pewnie też by mnie to trochę uwierało :p
Ps kiedyś rozmawiałem z dziewczyną teoretycznie o takiej sytuacji i mówiła, że jej by to totalnie nie przeszkadzało.