Wpis z mikrobloga

#ksiazki #king
Póki co Kinga przeczytałem dwie książki. "Zielona Miła" - która czytało mi się bardzo dobrze, bo to wspaniała lektura jest, oraz "Cmentarz Zwiezat" - który jakoś tak średnio mi podszedł. Jaka inna pozycję możecie mi polecić? Wydał tego tyle, że ciężko się połapać :D.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wsciekly_klapek_zawadiaka: zależy czy chcesz bardziej horror czy bardziej sf. Jeśli horror to klasyka - lśnienie, carrie, christine. Ale skoro cmentarz ci nie podszedł to inne horrorowe też mogą Ci się nie spodobać.
Moje ulubione osobiście to te bardziej z sf (w sumie nie wiem czy to dobrze klasyfikuje): seria mroczna wieża i bastion.
  • Odpowiedz
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Koniecznie, koniecznie! "Wielki Marsz", jego najlepsza książka z +/- 40, które przeczytalem. Ponadto mocno wybija się "Dallas '63" czy "Misery", no i oczywiście genialne zbiory opowiadań, a spośród nich "Skazani na Shawshank", "Dobry uczeń" czy "Ludzie godziny dziesiątej" (mój top 3).
  • Odpowiedz
@oh_cherry: jakoś tak wyszło, że jako pierwsza czytalan od kinga christine, a potem stukostrachy..
Strasznie mi się na jedno kopyto wydaly i nudne ogólnie. A na pewno przereklamiwane jako dzieła wybitnego pisarza..

@Midnight_MindDriver: tez za jego książkami nie przepadam, zmierzylan się z kilkoma, prócz wyżej wymienionych przeczytalam jeszcze np.dallas, ale ogolnie za chiny się nie mogę przekonać..
  • Odpowiedz