Wpis z mikrobloga

  • 846
Jestem na 5 roku studiów i ide dzisiaj pierwszy raz do biblioteki, nawet nie jestem do niej zapisany. Trochę się cykam. Dajcie parę plusów na odwagę.
#pwr #studia #studbaza
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goizeder: na niektórych kierunkach, zwłaszcza inżynierskich, a już zwłaszcza na np. informatyce, lepiej korzystać z aktualnych źródeł w internecie, niż przestarzałych pozycji bibliotecznych.
  • Odpowiedz
@krasitzki: ciężko jest się odnaleźć ja właśnie dzisiaj drugi raz już byłem xD wbijam robię kilka fotek i parę książek do domu bo dziwnie mi tam się siedzi - eh ten licencjat może sam się wreszcie napisze xD
a też najlepiej bo dałem legitkę i po paru minutach do mnie podchodzi pani, że muszę dane powpisywać swoje i odnowić to wszystko hehee
  • Odpowiedz
@krasitzki: ja pamiętam jak na koniec studiów potrzebowałem pieczątki z biblioteki ale ani ja ani nikt ze znajomych nie wiedział gdzie jest bo główny budynek był gdzieś na drugim końcu miasta a chodziło się tylko na wydziaowa :-) ale jakoś się udało
  • Odpowiedz
@krasitzki: Kiedyś ja tak poszedłem na 4 roku, okazało się że przez błąd w systemie książki innego typa były przypisywane na mnie, problem w tym że koleś nie oddawał książek które wypożyczał (albo przez błąd systemu ich nie zdejmowało) a u mnie wisiały na koncie. Kara coś ok 600 zł + niezwrócone książki. Babka w bibliotece w moje tłumaczenia nie wierzyła ("karę zmiejszymy na 200zł ale musi Pan oddać książki!"),
  • Odpowiedz