Wpis z mikrobloga

Porównanie największych projektów kryptowalut przez pryzmat zwrotu inwestycji przy inwestycji 1btc w przedsprzedaży (ICO).
Pierwsza kwota to cała zebrana suma BTC w przedsprzedaży (ICO), druga to obecna kapitalizacja rynku w BTC i % wzrostu, a czwarta to ilość BTC jak jest z każdego 1BTC zainwestowanego jeśli nadal ktoś je trzyma.

Ripple: 72,289 BTC - 676,227 BTC Market Cap - 835% increase (8.25 btc)
Ethereum: 31,531 BTC - 2,462,284 BTC Market Cap - 7709% increase (77.09 btc)
Maidsafe: 12,200 BTC - 104,696 BTC Market Cap - 758% increase (7.58 btc)
Stellar: 7,228 BTC - 27,803 BTC Market Cap - 284% increase (2.84 btc)
Bitshares: 6829 BTC - 38,981 BTC Market Cap - 470% increase (4.7 btc)
Factom: 2287 BTC - 43,194 BTC Market Cap - 1788% increase (17.88 btc)

Jak widać są to całkiem zyskowne inwestycje. Po wskazówki gdzie takich szukać zapraszam na coinformacje.pl i dyskusje pod #coinformacje

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #gielda #ciekawostki
  • 30
@zawszespoko: jakie są dobre podstawy według Ciebie?

Te które są warte -99% teraz też takie miały inaczej by się nie sprzedały tylko że tam chodziło o wyciągnięcie kasy więc i zespoły niekiedy też były prawdziwe. To co u góry podałeś nowym daje jasny sygnał ""oo iCo/ipo daje takie stopy zwrotu, to ja wejdę w to" - a ICO/IPo jest dużo, teraz pewnie z kilka jest w trakcie i się świeżaki nabiją,
@maniakbitcoin:
1. solidny, najlepiej doświadczony zespół
2.reputacje
3. przemyślany koncept który rozwiązuje jakiś problem i może realnie ułatwić życie
4. solidne wykonanie
5. możliwie dużych, cieszących się zaufaniem partnerów

tak jest ze wszystkim, że trzeba szukać perełek i dobrych lokat. Inwestuj tylko tyle ile jesteś w stanie stracić. Doniczego nie namawiam, wrzucam posty tylko w celach informacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawszespoko: Teraz jak już wszystko jest na dużym + to fajnie to wygląda ale w czasie gdy te coiny miało ipo/ico to trudno było wychwycić te które faktycznie okażą się perełkami. Z tych wszystkich powyższych słyszałem tylko o #ethereum i tu faktycznie było dużo informacji pozytywnych żeby w to wejść o reszcie z tej listy usłyszałem dopiero jak ktoś to napompował.
ICO to dobry sposób na start kryptowaluty. Jeżeli nie jest to scam to widać, że można nieźle zarobić. Niestety scamów było dużo dużo więcej niż prawdziwych projektów.

Nigdy nie brałem udziału w żadnym ale ICO LISK i Edoncoin mogą być opłacalne.
@zawszespoko: czy microsoft azure nie jest czasem programem do którego przyjmują każdego chętnego? pytam, czy to jest faktycznie jakieś osiągnięcie?

Liczba zebranych BTC w ICO rośnie w imponującym tempie 7217.70759176.... Co oznacza, że może mieć miejsce spora bańka niedługo. I jeśli ktoś traktował ich jako niepoważny projekt, to musi już teraz przyznać, że ze startupem z 12mln zł na koncie trzeba się zainteresować...

Jednakże team budzi moje wątpliwości - fajnie by