Wpis z mikrobloga

@tytyryty: fajnie by było ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza jeśli chodzi o to na co jest kladziony nacisk, jakieś małe porównanie z AiE, czy jakieś hajsy się dostaje przez ten kierunek zamawiamy, czy ciężko się dostać.
@rrobot: yup, dlatego jak już mam gdzieś iść to w dobre miejsce, z którego coś fajnego wyniosę :P
@SimShady: kolega mowi ze glownie matematyka i programowanie.
Co do hajsu nie wiem zobacz moze maja stronę projektu. Ale ja studiowalem na dwóch zamawianych kierunkach i kazdy mial to inaczej. A jak chcesZ na aei to lec, duzo maja specjalizacji i zawsze cos można wybrac. No i duzo firm z nimi wspolpracuje. Na elektrycznym troche gorzej ale za to jest elektrotechnika co wbrew pozorom przydaje sie w pozniejszej pracy np automatyka
@tytyryty: nie przeczę, że aei jest fajne ale przeraża mnie ilość przedmiotów elektronicznych na tym wydziale. Jako przyszły webdev/mobile developer średnio jara mnie uczenie się programowania niskopoziomowego, fizyki, elektroniki i ogólnie infa w przemyśle. Na MS przedmioty jakoś mi bardziej podchodzą ale i tak się martwię czy to dobry wybór. :>
@Komciek: XD poszedlem na WNST UŚ i bardzo sobie chwaliłem. Ale gdybym miał coś wybierać z polsl wybrałbym MS. Tylko tu dużo zależy od tego na czym się skupiasz, ja bym nie wytrzymał z toną elektroniki na AEII, potrzebowałem miejsca gdzie będę miał więcej swobody / nacisku na matmę i programowanie