Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego wpisu z wczoraj.

Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach groziły mi śmiercią, pobiciem, uszczerbkiem na zdrowiu - zgłaszam sprawę do prokuratury.
Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach wyzywały mnie od najgorszych - zgłaszam do odpowiednich organizacji walczących z mową nienawiści w Internecie.

Osoby mi życzliwe - dzięki i pozdrawiam. :)

Ja rozumiem, że nie musicie tolerować gejów/osób biseksualnych ale ja nie muszę tolerować chamstwa, buractwa i przede wszystkim GRÓŹB.

#afera i w sumie może to jakoś nazwę - #aferagejowa

Tagi z wczoraj : #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #lgbt
  • 30
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: wiesz, ludzi obowiązują pewne normy i to nie ja je wymyśliłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) natomiast są grupy które lobbują że homoseksualizm to super normalna sprawa i piorą mózgi zbłąkanym duszyczkom jak ty, to smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: Troll nie troll. Serio mężczyźni mają jakiś punkt honoru tępienia "pedałów" do takiego stopnia? Kobiety przeszły obok tego bez niczego, ba jakby któraś napisała że jest lesbijką też by przeszło to bokiem ale nie faceci muszą obrażać tak jakby ich to obchodziło osobiście i wyruszają na krucjatę. Nigdy tego nie rozumiałam
  • Odpowiedz
@Konkol: Pewien homo powiedział mi, że to z lęku przed własną niepewnością. Wiesz, boją sie, że też są homo więc reagują bardzo agresywnie. Szczególnie ci co myślą, ze są już mężczyznami a tak naprawde są jeszcze chłopcami.
  • Odpowiedz