Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego wpisu z wczoraj.

Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach groziły mi śmiercią, pobiciem, uszczerbkiem na zdrowiu - zgłaszam sprawę do prokuratury.
Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach wyzywały mnie od najgorszych - zgłaszam do odpowiednich organizacji walczących z mową nienawiści w Internecie.

Osoby mi życzliwe - dzięki i pozdrawiam. :)

Ja rozumiem, że nie musicie tolerować gejów/osób biseksualnych ale ja nie muszę tolerować chamstwa, buractwa i przede wszystkim GRÓŹB.

#afera i w sumie może to jakoś nazwę - #aferagejowa

Tagi z wczoraj : #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #lgbt
  • 30
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: halo policja? proszę przyjechać na mirko. ej ziomek, ja wiem że gejom odwala na ich własnym punkcie, ale prokuratura? raczysz kpić sobie xD zamiast się stawiać w centrum uwagi naucz się że zboczeńcy zawsze są wykluczeni ze społeczeństwa. rozluźnij poślady bo złapałeś ból dupy xD
mam nadzieję, że cała ta "afera" to jeden wielki bait xD
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: a jak ci wyślę ważną wiadomość to też mnie zgłosisz do prokuratury? dobrze wiesz że w necie ludzie nie liczą się ze słowami. także ty - bo robiąc publiczne wyznanie i chwaląc się tym że jakiś facet cię spenetrował sam się naraziłeś na falę agresywnych wiadomości. pedalstwem chwal się w pedalskich klubach a nie w społeczeństwie zanim nie dojdzie do linczu ze strony rycerzy ortalionu. spokojnie, żaden wykopek cię
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: zglaszaj. Takie grozby trzeba ścigać. Pisz do kapitana gruszki, jak nie wiesz, jak do rego podejść. Grożenie śmiercią stawia tych ludzi obok największych islamskich barbarzyncow. To jest podludzkie zachowanie.
  • Odpowiedz
@Aztek2201: @gruszka1992: troll nie troll, ale zwrócił uwagę na jedną bardzo istotną rzecz, mianowicie jakie dno umysłowe siedzi na tym portalu - niektóre komentarze pod tamtym wpisem poniżej jakiegokolwiek poziomu.
  • Odpowiedz