Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego wpisu z wczoraj.

Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach groziły mi śmiercią, pobiciem, uszczerbkiem na zdrowiu - zgłaszam sprawę do prokuratury.
Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach wyzywały mnie od najgorszych - zgłaszam do odpowiednich organizacji walczących z mową nienawiści w Internecie.

Osoby mi życzliwe - dzięki i pozdrawiam. :)

Ja rozumiem, że nie musicie tolerować gejów/osób biseksualnych ale ja nie muszę tolerować chamstwa, buractwa i przede wszystkim GRÓŹB.

#afera i w sumie może to jakoś nazwę - #aferagejowa

Tagi z wczoraj : #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #lgbt
  • 30
@LurkerEmigrant: halo policja? proszę przyjechać na mirko. ej ziomek, ja wiem że gejom odwala na ich własnym punkcie, ale prokuratura? raczysz kpić sobie xD zamiast się stawiać w centrum uwagi naucz się że zboczeńcy zawsze są wykluczeni ze społeczeństwa. rozluźnij poślady bo złapałeś ból dupy xD
mam nadzieję, że cała ta "afera" to jeden wielki bait xD
Wszystkie osoby, które w prywatnych wiadomościach groziły mi śmiercią, pobiciem, uszczerbkiem na zdrowiu - zgłaszam sprawę do prokuratury.


@pilot1123: @Aztek2201: Grożenie śmiercią, pobiciem to taka normalna, drobna sprawa?

@MasterOfScience: Ok, jeśli ty swoje posty otagujesz "#glupota".

@Jofiel: Też nie myślałem. Cóż..

@LOLWTF: Oczekiwałem czegoś więcej od "Mireczków". No cóż, w każdej społeczności trafi się czarna owca. Albo małe stadko czarnych owieczek.
@LurkerEmigrant: a jak ci wyślę ważną wiadomość to też mnie zgłosisz do prokuratury? dobrze wiesz że w necie ludzie nie liczą się ze słowami. także ty - bo robiąc publiczne wyznanie i chwaląc się tym że jakiś facet cię spenetrował sam się naraziłeś na falę agresywnych wiadomości. pedalstwem chwal się w pedalskich klubach a nie w społeczeństwie zanim nie dojdzie do linczu ze strony rycerzy ortalionu. spokojnie, żaden wykopek cię nie