Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, od wczoraj mieszkam sam :( #rozowypasek wyprowadził się na swoje, 12 lat związku w tym niecałe 5 po cywilnym i prawie 4 lvl synek. Wczoraj się wyprowadziła i z tego powodu nie wróciłem do swojego mieszkania i spałem u rodziców, dziś młody śpi u mnie i zaraz po wejściu do połowy pustego mieszkania synek sypał pytaniami gdzie mama czy jak tu dużo miejsca :/ Stan mojej psychiki określam na jak to możliwe że jeszcze potrafię oddychać :/ Treaz czekają mnie 3 dni bez syna z powodu pracy gdzie on rano w przedszkolu a ja popołudniówki :( chyba zamienię się w warzywo przez ten czas...#!$%@?
#feels #zwiazki #oswiadczenie #psychologia
  • 27
@Nikt84: Niestety człowiek pociesza się gzy inny ma gorzej.... Tez mieszkam sam ale problemy jakie mam w pracy to nic w porównaniu z Twoimi... Trzymaj się, daj radę i spróbuj zrobić co możesz żeby młody tego nie wiedział.
I tak nie zazdroszczę choć dopiero szukam tej która może pocieszyć wieczorem. Myślisz ze jakas może?
@Asterling: jesli ona nie bedzie chciala to ma z gorki. Jesli bedzie chciala tak jak i on to badania psychologiczne a i tak zapewne ona dostanie dzieciaka. Co gorsze jak do niej dojdzie ze zostala "sama" zacznie sie mscic za to ze jej nie wyszlo... i niestety czesto kosztem dziecka.