Wpis z mikrobloga

demonstracje I #!$%@? w Parlamencie Europy to samo się robi?


@rzet: a jak pis robi demonstracje od 6 lat co miesiąc (i nie tylko) a pisowskie oszołomy latają po świecie i do UE ze smoleńskiem, "fałszowaniem" wyborów to już jest w porządku? Jakoś nie pamiętam tuska skarżącego się na jątrzący pis tylko to pis tworzy teraz oblężoną twierdzę swoim lemingom.
Poza tym demonstracje nie biorą się z niczego - to pis
Demonstracje po ilu dniach rządzenia się zaczęły? 40?


chcieli się bawić w #!$%@? trybunału (mogli pokazać, że są lepsi od PO ale nie, trzeba było większego kretyna z siebie zrobić) to i demonstracje były

Robią czystkę i dobrze. Następni oby wyczyscili i ich. Potrzebny jest reset w tym burdelu


#!$%@? sporej części urzędników za każdym razem jak zmienia się władza sprawi że nigdy nie dojdzie do "resetu" ponieważ ludzie będą widzieli, że
@mojo: no i na mirko piszesz jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Jakbym nie widział że konto od ponad 8 lat, to już bym trąbił że płatny troll ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QBA__: ruszyło mnie z tymi UP bo zadzwonił do mnie kuzyn czy nie zatrudnię go na papierze na kilka miesięcy, okazało się że UP muszą wykazać spadek bezrobotnych bo inaczej czystki, kierowniczka w tym konkretnym UP(szmata z po właśnie) wymyśliła że dadzą "klientom' po kilka tyś. za to że "znajdą pracę" poza miejscem zamieszkania... tak się naszym (moim!) kosztem betonują na stanowiskach.
A z tym PiS to wyszło przy okazji;P