Wpis z mikrobloga

@Dzbanek_soku: może kosztować 150 zł a może kosztować i 400, w ten sposób tego nikt Ci nie wyceni. Musiałbym znać choćby zgrubną liczbę słów na tych 6 stronach. Bo jak na tych 6 stronach będzie łącznie 10 słów. to możesz i 1,40 zł zapłacić :)
Bo jak na tych 6 stronach będzie łącznie 10 słów. to możesz i 1,40 zł zapłacić :)


@GniewneKopytko: Pod warunkiem, że ktoś liczy od słowa;) Ja zawsze zaokrąglam do połowy strony przy wycenie;)
@rdza: Uważam tę cenę za przegięcie. Tryb ekspresowy to nie jest do 48 godzin. Gwarantuję, że jak @Dzbanek_soku wrzuci info na grupę tłumaczeniową z konkretami (czyli tematyka i dokładna liczba słów/znaków), dostanie tłumaczenie w trybie normalnym - ale będzie czekał krócej niż Twój ekspres do 48 godzin) i zapłaci mniej niż 50 złotych za stronę.
Uważam tę cenę za przegięcie. Tryb ekspresowy to nie jest do 48 godzin.


@CKNorek: Do 48 godzin oznacza, że w zależności od długości tekstu i skomplikowania jestem w stanie wykonać przekład w jedną godzinę albo 48. Tylko i aż tyle.

Gwarantuję, że jak @Dzbanek_soku wrzuci info na grupę tłumaczeniową z konkretami (...) zapłaci mniej niż 50 złotych za stronę.


@CKNorek: Pewnie tak. Bierz jednak pod uwagę, że ja swoją cenę
@CKNorek: @rdza: Generalnie wolny rynek jest, więc ceny każdy sobie ustala, jakie mu się podobają, ale standardem jest liczenie po stawce ekspresowej, jeśli wielkość zlecenia przekracza 8-10 stron, a termin jest nie dłuższy niż 24h. A za ekspres zwykle +100%, więc jeśli normalna stawka @rdza to 50 PLN, to wszytko w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dzbanek_soku: Wejdź w Narzędzia --> Licznik słów i sprawdź ilość znaków ze spacjami w całym tekście. Podziel przez 1800 i wyjdzie Ci ilość stron tłumaczeniowych (1 strona tłumaczeniowa = 1800 znaków ze spacjami). Przykładowo moja stawka (krajowa, więc tanio ( ͡º ͜ʖ͡º) ) za stronę tłumaczeniową niespecjalistycznego tekstu to:
- EN --> PL 35 zł/s. tłum. (31,50 zł ze zniżką - pow. 10 stron)
- PL