Wpis z mikrobloga

@gnida84: stary, nie wierzę w boga, ale sprawiłeś, że coś mnie tknęło i po prostu myślę o Tobie jak najlepiej. Niech jakakolwiek siła wyższa, jeśli istnieje, da Ci moc do walki z tym gównem. Po prostu wygraj to, każdy zasługuje na zdrowie i życie takie, jakie sobie wymarzy. Trzymaj się Mireczku, a wszyscy którzy się modlą - jesteście super, wspierajmy się wszyscy razem. Tak jest w życiu lepiej,
@bazingaxl: Kurczę, ale dlaczego miałbym po TOBIE jechać ? o.O Wiesz jakoś nie przypominam sobie, żebym po kimś jechał i go atakował. Za wszelką cenę staram się nie atakować ludzi i uderzam w fałszywe doktryny i stereotypy a nie w ludzi. Ludzie co prawda czują się tym urażeni, bo w końcu atakuję fundament ich wiary, no ale jednak staram się nie atakować nikogo bezpośrednio.i chyba dosyć nieźle mi to wychodzi.

Dobre
@gnida84: nie martw się, wyjdziesz z tego. No chyba, że zaczniesz w to wątpić. 50% sukcesu to wiara. W siebie, w swój organizm. Jeśli nie zwątpisz, jestem pewien, że wyzdrowiejesz. Nie dlatego, że sama wiara wystarczy. Tobie się po prostu uda ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie pytaj skąd wiem.
@gnida84:

Nie chcę być nachalny, ale myślę że powinieneś to obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=5cKTF3Fd46Q

Niezależnie od tego z jaką religią się identyfikujesz, na pewno nie poczujesz się zgorszony czy urażony i ten film na prawdę może w pozytywny sposób wywrócić twój pogląd na uzdrowienie i otworzyć Ci oczy.


@bachuxd: w żaden sposób nie jesteś nachalny, z chęcią obejrzę :)

@Pieniek: dzięki! każde słowa pokrzepienia są na wagę złota! :)

Tobie się