Wpis z mikrobloga

@kasiowa: Ludzie, co z wami nie tak?! Jeśli ten żart był chamski to jaki według ciebie nie jest?
Według mnie, żart z tego wpisu był kulturalny i ze smakiem. Nikt nie powinien się czuć urażony.
Chyba, że tylko ja dopiero teraz pomyślałem, że to może o gwałt chodzić. Myślałem raczej o podchodach.
@Inguz: Ej, ja nie jestem jakaś delikatna, a ten żart mnie zażenował. To nie ma nic wspólnego z feminizmem i tak, to żart o gwałcie, (reprezentuje poglądy typu kobieta nigdy nie myśli "nie" jak odmawia *)Takie obrzydliwe żarciki o gwałtach czy o molestowaniu nie powinny padać z ust takiej grupy społecznej. Mogło to urazić dziewczynę i jej godność. Według was można obrażać każdego dowolnie, a w razie czego krzyknąć: "no co
żart na poziomie obleśnego wujaszka. no, ale czego się spodziewać po wykładowcach polskich uczelni.

od wykopkow duzo nie oczekuje. Od wykladowcow jednak juz tak.

Taki żart jest śmieszny, kiedy mówi go znajomy. Z ust wykładowcy, szefa czy jakiekolwiek osoby od której jest się w jakiś sposób zależnym jest po prostu chamski i krępujący


@kasiowa: @pan_sting: @Mikimoto: Co za różnica dla was, jak wszystkie macie średnie wykształcenie co najwyżej? :D