Wpis z mikrobloga

@pan_sting: Napisałaś, że na nie czekasz. Może sama więc zacznij coś robić w tym kierunku, tylko uprzedzam - nie wszystkie żarty się przyjmują, warto się nad tym zastanowić
  • Odpowiedz
@CalkujacyFizolof: Wyborny żart, pewnie dlatego, że życiowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam na zarty z facetow ktorzy chodza zli bo ktos ich kijem w dupe nie wyruchal.

@pan_sting: Póki co więcej chodzi takich kobiet, niż facetów, czego jesteś dowodem. Nie wiem jednak czemu obruszasz się o żart przedstawiony przez OPa. Musisz być naprawdę przewrażliwioną kobietą z zerowym dystansem, żeby się nawet nie uśmiechnąć do tego. Albo
  • Odpowiedz
@Inguz: Nie chodzi o dystans do siebie. Taki żart jest śmieszny, kiedy mówi go znajomy. Z ust wykładowcy, szefa czy jakiekolwiek osoby od której jest się w jakiś sposób zależnym jest po prostu chamski i krępujący
  • Odpowiedz
@pan_sting: @pakoz:
mnie też, jako faceta irytują takie prostackie żarciki w wykonaniu wykładowców. nasłuchałem się takich niewybrednych żartów na studiach i zauważyłem, że na takie coś pozwalają sobie najgorsze przegrywy, buraki i frustraci bez klasy, chcący się przypodobać najgorszemu sortowi studentów.
I żeby nie było, że mam kija w dupie - swoją drogą całkiem prostacki i bezsensowny zarzut mentalnych sebixów wykopu - lubię się pośmiać, ale nie czymś kosztem.
  • Odpowiedz