Wpis z mikrobloga

#csharp #dotnet #aspnet
Ej Mikir csharpowe. Szukam jakiegoś wyczerpującego tutorialu o WebApi 2, MVC itp. Jestem w tych webowych rzeczach zielony i chciałbym to jakoś ogarnąć. Znalazłem kilka tutoriali ale albo są stare, albo bardzo ogólne (np. nie poruszają w ogóle tematu zarządzania użytkownikami). Coś, ktoś, gdzieś?
  • 8
@fortySeven: Myslalem o tej ksiazce ale ona jest o MVC5 a teraz chyba juz 6 jest czoko? Nie wiem na ile to jest aktualne. Pochodze z mniej dynamicznych technologii i nie chce sie wsadzic na jakas mine uczac sie przestarzalych rzeczy.
@simia: Zależy pod jakim kątem patrzysz. Jeśli pod kątem pracy, to mvc 5 będzie w zupełności wystarczające - i tak większość firm nadal siedzi na wersji 3 lub 4, albo gnije na webformsach. Co do samej książki- ja zaczynałem od tej książki dla wersji 3, i naprawdę dużo mi dała na początek
@simia: nie czytałem żadnej z nich, więc ciężko mi powiedzieć która lepsza. Z tego co kojarzę, to ta, którą podesłałem, to bardziej wejście w samo ASP MVC i najbardziej związane z nim rzeczy, a tamte to już przekrój całej platformy ASP.