Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu kręciłem z dziewczyną, taką 9/10. Sympatyczna, inteligentna*. Spotkaliśmy się kilka razy i miło spędziliśmy ten czas. Z dnia na dzień przestała odpowiadać na telefony czy wiadomości na FB. Zajrzałem w informacje o niej po kilku dniach. Na FB status związku z jakimś Sebastianem od momentu, w którym to mnie olała. Seba profil FB miał złożony z rapu i grafik ulubionego klubu piłkarskiego naszej podwórkowej Ekstraklasy. Po niecałym miesiącu (konkretnie 2 godziny temu) napisała do mnie na FB, tak jakby nigdy nic. Sprawdzam jej profil... "Single". (,)

*wtedy taka się wydawała

[ #logikarozowychpaskow | #heheszki | #rozowepaski | #zwiazki | #bekazrozowychpaskow ]
  • 23
@Pawel2700: Odezwałem się, ale dałem do zrozumienia, że nie jestem kimś komu można różnego rodzaju deklaracje składać, potem bez słowa olać i wrócić kiedy się zrozumie sprawę oczywistą. Nie jestem desperatem więc nie daję też w takich przypadkach drugich szans. Szkoda tylko, że większość dziewczyn, którymi się zainteresuję od stawiają takie akcje. Ale jestem cierpliwy. Pewnie kiedyś trafię na taką, która będzie szczera od początku do końca.
@UberKatze: znam to uczucie bracie :) po mojej byłej niedoszłej 9/10 (dawno mi sie taka nie trafiła,szkoda ze tak wyszło)został mi plastikowy pojemnik na jedzenie w którym przyniosła mi naleśniki w przeddzień tego jak przestała odzywać.
PS. Zaraz ide robić sobie w nim sałatkę #profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie po każdej byłej lub niedoszłej byłej zostaje mi pojemnik na jedzenie xDDD
@nunu85: wiem, mam tak samo, a na dodatek jestem ogromnym przeciwnikiem stosowania skali stulejmana (czy innej równie #!$%@?), jakby nie wystarczyło powiedzieć "jest bardzo ładna" albo "staje mi na jej widok". Ale kisnę niesamowicie za każdym razem, gdy widzę post zaczynający się stwierdzeniem "spotykam się z loszką, takie 9/10", albo jeszcze lepiej "8,537434298329/10". Jeszcze lepiej jak wrzucają zdjęcia dup na wypok, aktywnie je komentują podając skalę punktową.
Wtedy już jestem na