Wpis z mikrobloga

Jak on #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Osobiście mój ulubiony fragment zaczyna się gdzieś koło 7:00 (przejazd przez miasteczko) i zaraz potem 8:20. Prędkości z jakimi wchodzi w zakręty i pewność, że nie skończy rozsmarowany na ścianie...wow

Opis:

Przejazd Roberta Kubicy w Rajdzie Monte Carlo 2015, SS11

Komentarz Alexa Zanardi: "Being I Driver, I hate to admit this, but I think I couldn't do it. TAKE the time to watch this!!!"


https://www.youtube.com/watch?v=SS4-XrRdArs

#rajdy #wrc #robertkubica #kubica
  • 6
  • Odpowiedz
@ManTaQue: @g3ko: Dokładnie, to jest moim zdaniem najgrubszy moment filmu. Mocne dobicie i auto zamyszkowało, a trzeba było mocno dohamowywać do wywijasów. To że RK się nie rozbił na murku jest dla mnie mistrzostwem. To jeszcze inne ujęcie tego momentu (0:11):
KORraN - @ManTaQue: @g3ko: Dokładnie, to jest moim zdaniem najgrubszy moment filmu. M...
  • Odpowiedz
@g3ko: Ten przejazd to jakiś obłęd. On jedzie jakby tam przejeżdżał 15 raz. Na mega limicie i tak precyzyjnie. To są właśnie przebłyski geniuszu u Roberta. Wiele już takich u niego widziałem. Czy to w F1, czy rajdach.
  • Odpowiedz
@Helio: nic niezwykłego - po prostu świetna pamięć, dobry, precyzyjny opis, no i fenomenalne czucie pojazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz