Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki #kobietytochuje
  • 750
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beka z podejścia "hyhyhy bizda jezdeź bo cie baba zdradza jagbyź nie był bizda to by zie nei zdradzała". K---a ludzie, koleś wyraźnie pisze, że pozbierał się po pierwszej zdradzie, znalazł różową przed którą mógł się znowu otworzyć i jeb.
O bohaterkach afer się nie wypowiem- chyba wszystko zostało powiedziane.
  • Odpowiedz
@wolnoscMirko: Zwyczajna prowokacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pierwszym zdjęciu od razu widać, że to facet (jakiś gimbus bo ma dziecięcy nosek). Po za tym ten niedogolony wąs, sztuczne włosy i męskie okulary, bo zapewne tylko takie miał pod ręka. Być może to jakiś eksperyment, ktoś w jakimś celu chciał wyodrębnić nicki wykopowych stulejarzy którzy w życiu kobiety na oczy nie widzieli, albo po prostu chciał
  • Odpowiedz
Tak btw - atencjuszka, która pokazywała c---i na mirko to twoja dziewczyna - czego się spodziewałeś? Poza tym chyba dobrze, że w końcu z Tobą zerwała, zamiast udawać miłość?


@no_i_w_ogle: Tylko że z tego co mirek pisze nie wynika że z nim po prostu zerwała po ludzku, tylko że miała jakieś zabawy na boku będąc jeszcze z mirkiem, a to już nie jest zwykłe zerwanie tylko zrobienie komuś k------a. Gdyby
  • Odpowiedz