Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
@cello: zdrada nie jest niczym fajnym, jasne, ale postaw się w jej sytuacji:

wpakuj się w związek ze stuleją z problemami psychicznymi

żałuj mocno

chciej go rzucić, ale boisz się że #!$%@? coś głupiego

potrzeba normalności motzno, w międzyczasie poznajesz innego faceta, ale ciągle boisz się rzucić stuleję

odważ się w końcu

stuleja jest jeszcze większą stuleją niż się wydwał
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ktototaki23, okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyna przeżywała - nie miała żadnych znajomych, była
@dex_ter: Perfekcyjnie #!$%@?łeś mirku, gratuluję, najlepszy ból dupy o zdjęcia na których nawet nie widać dokładnie co to za osoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuję jak #!$%@?, po gównoburzy z Xanthią myślałem że nic mnie na mirko nie zaskoczy ale jak widać jest cała masa #!$%@? ludzi na tym portalu pozdrawiam i mam nadzieję, że smakują ci chipsy i batony z szafki( ͡° ͜ʖ ͡